OryginalnySok: lokalna firma o krajowym zasięgu

Artykuł sponsorowany OryginalnySok
OryginalnySok to czołowa marka soków NFC (czyli "nie z koncentratu") w Polsce, od 5 lat obecna na rynku pod nazwą OryginalnySok. Historia firmy sięga jednak 1992 roku.

Marka OryginalnySok charakteryzuje się najwyższą jakością, oryginalnością asortymentu, elastycznością oraz wyjątkowym smakiem. Firma zdradza: - Czym są nasze soki? Owocem lub warzywem! Nie dodajemy niczego niewystępującego naturalnie w przyrodzie. Dlatego naturalny sok jest pozyskiwany wyłącznie z owoców, dzięki czemu uzyskujemy to co najlepsze z natury.

Produkty dzięki procesowi pasteryzacji mają termin przydatności do spożycia wynoszący 360 dni i nie wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii soki są pasteryzowane, a następnie szokowo schładzane poprzez ponowne wykorzystanie wody, która wcześniej uczestniczyła w procesie produkcji. Dzięki wykorzystaniu tej metody soki osiągają temperaturę około 25 stopni już po kilkudziesięciu minutach i są gotowe do spożycia lub dalszego transportu.

W tym roku firma przeszła audyt, dzięki któremu zdobyła certyfikat BIO, od 2 lat posiada również certyfikat BRC, który potwierdza najwyższe międzynarodowe standardy jakości. Dodatkowo posiada wiele wyróżnień i nagród w tym Najwyższa Jakość, Perły Rynku, Dobra Marka, czy Top Influancers. W perspektywie kilku najbliższych miesięcy marka OryginalnySok planuje rozszerzyć ofertę produktów z certyfikatem BIO, czy linie musów dla dzieci o musy warzywne.

OryginalnySok to marka znana nie tylko w naszym regionie. Firma prowadzi duże kampanie marketingowe np. w Telewizji Polsat, TVP, Polsat Cafe, BBC Lifestyle oraz w Radiu Zet czy Radiu ESKA. Organizuje i wspiera dużo eventów - świetnym przykładem jest tytuł głównego partnera akcji Eska Summer City w 2019 roku na terenie województwa zachodnio-pomorskiego oraz pomorskiego. Firma zdradza, że organizowała również strefę kibica w Szczecinku w trakcie tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej oraz regularnie wspiera lokalne inicjatywy realizowane na terenie Szczecinka, ale również Drawska Pomorskiego, Czaplinka czy Świdwina. Ambasadorami marki są m.in. Marcin Mroczek, Beata Tadla, Anita Sokołowska czy Agnieszka Kaczorowska.

Więcej: www.oryginalnysok.pl

Materiał oryginalny: OryginalnySok: lokalna firma o krajowym zasięgu - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie