Osiągnięcia Biedronia w Słupsku. To samo czeka Polskę?

Grzegorz HilareckiZaktualizowano 
Robert Biedroń przywiózł do Słupska Beatę Maciejewską i Marcina Anaszewicza. Teraz zabrał...
Robert Biedroń przywiózł do Słupska Beatę Maciejewską i Marcina Anaszewicza. Teraz zabrał... Łukasz Capar
Jak to jest z osiągnięciami i sukcesami Roberta Biedronia w Słupsku? Robert Biedroń podczas niedzielnej konwencji swojej partii powiedział: - Słupsk nauczył mnie, że nie ma czegoś takiego jak „nie da się”. Oczywiście, że się da! No to nie wytrzymałem i postanowiłem sprawdzić, co ze swojego programu w Słupsku zrealizował.

Oczywiście przy tej biegłości PR nie dowiemy się tego z wikipedii, gdzie ludzie Roberta Biedronia zadbali, by nie było tam słowa prawdy o „osiągnięciach” Roberta Biedronia w Słupsku. Na szczęście zachowałem jego program wyborczy z 2014 roku, bo oczywiście on też z sieci już „znikł”.

Jego Wiosna ma w programie: „darmowy i szybki internet w cały kraju”. Znam to z 2014 roku w Słupsku: „darmowy internet w mieście”. I tak się właśnie zastanawiam, dlaczego w domu płacę za internet, skoro taki „sprawny polityk” zarządzał przez cztery lata Słupskiem? To żart, tak jak i słowa samego Biedronia: „Słupsk nauczył mnie, że nie ma czegoś takiego jak „nie da się”. Oczywiście, że się da.”

Jako prezydent nawet nie podjął próby wprowadzenia darmowego internetu. Tak jak i obiecywanej obniżki biletów komunikacji miejskiej, programu rowerów miejskich, przejęcia stołówek szkolnych przez miasto, stworzenia Instytutu Zielonej Energii w Słupsku, ściągnięcia inwestorów do miasta, nie budował nowej filharmonii i hali widowiskowej itd.

Przykłady można by mnożyć. Ale po co, skoro przez cztery lata prezydenta przez połowę czasu, który powinien spędzić w ratuszu, nie było w mieście, bo wojażował. W dodatku na wyjazdy niemające nic wspólnego ze Słupskiem. Chyba że na imprezie gejowskiej w Las Vegas da się coś załatwić dla miasta? Może i tak, ale Biedroń nic stamtąd dla Słupska nie przywiózł. Także jego tygodniowy służbowy pobyt na spotkaniach w ambasadzie niemieckiej w Warszawie też nic miastu nie dał.

Prawie 100 wyjazdów Roberta Biedronia. Ile trwały?

Jasne jest więc dla mnie, że też tak samo potraktuje on program swojej partii, jak swój słupski. Nie zamierzam więc punktować zapisanych w programie Wiosny głupot. Zauważę wzorem rozsądniejszych słupszczan, że likwidacja kopalń (a mamy to zrobić szybciej niż Niemcy!) z pewnością się nie uda. Nie udałaby się Biedroniowi, nawet jakby była możliwa. Bowiem odpowiadać za to ma Beata Maciejewska. Jako urzędniczka słupskiego ratusza udowodniła, że terminowość (parę miesięcy spóźnienia ze strategią miasta) nie jest jej silną stroną.

Co ciekawe, w obecnych strukturach słupskiego ratusza była pełnomocniczka prezydenta Biedronia ds. zielonej modernizacji nadal jest zapisana na: Samodzielnym Stanowisku ds. Zrównoważonego Rozwoju.

Z kolei prawa ręka Roberta Biedronia Marcin Anaszewicz nadal jest dyrektorem strategicznym słupskiego ratusza. Tylko ze stanowiska jest urlopowany, uff... bezpłatnie.

Przez cztery lata osoby, które do ratusza przywiózł bez konkursu Robert Biedroń, a nadal z nim współpracujące, kosztowały nas, licząc same pensje, ponad cztery razy więcej, niż w tym czasie wydano w Słupsku na remonty chodników.

Matematyka pogrąża prezydenta Roberta Biedronia i jego zarządzanie miastem

Marcin Anaszewicz na konwencji powiedział: Robert Biedroń jako prezydent miasta średniej wielkości się sprawdził. Prawda: się sprawdził... i nie dał rady.

Sebastian Stępak, managing director w MSL Group, powiedział dla wirtualnych mediów.pl: - Uporządkował Słupsk, rozbił lokalne układy, uzdrowił budżet, jednocześnie pokazując, że kompetencje menadżerskie i pracowitość wygrywają z uprzedzeniami.

I taki przekaz idzie w Polskę, wbrew oczywistym faktom. Robert Biedroń nie spróbował zrealizować tu swojego programu. W pracy był nieobecny, a zrobił tyle, by tylko na papierze na pozór się wszystko zgadzało. A praktyka? Murale i konferencje prasowe nie przesłonią faktu, że to nie były świetne cztery lata słupskiego samorządu, raczej były takie sobie. Kto nie wierzy, niech spojrzy na Koszalin.

To, co zrobiłem w Słupsku, zamierzam zrobić w całej Polsce.

To, jak zarządzałem miastem, to, jak budowałem miasto, jest najlepszym świadectwem mojej sprawczości. Zrobię Słupsk w Polsce.

Wprowadziłem in vitro, wprowadziłem edukację seksualną, rozdzieliłem państwo od Kościoła w Słupsku przez wzmocnienie dialogu, czyli rozmowy z mieszkańcami, przez stabilne finanse, przez sprawiedliwe wynagrodzenia, przez pełną transparentność...

Zmieniłem Słupsk, zmienię Polskę.

Robert Biedroń „Faktowi” powiedział, że chce zmieniać oblicze tej ziemi. Z gabinetu premiera ma zamiar zarządzać według schematu, który sprawdził się w Słupsku.

Bulwersujące zachowanie prezydenta Biedronia wobec dziennikarki

ZOBACZ TAKŻE: Bulwersujące zachowanie prezydenta Biedronia wobec dziennikarki

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 194

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
W dniu 30.03.2019 o 08:51, Gość napisał:

Jeżeli homoseksualiści w polsce dojda do władzy to wybuchnie wojna domowa

Jeśli będą dbać o kraj, kierować się interesem obywateli a nie swoim własnym to mogą sobie być jakiej chcą być orientacji. Fakt faktem - Polska pod rządami aktualnego Prezesa geja jednak się stacza. Służba zdrowia się stacza, likwiduje się łóżka szpitalne! Edukacja to parodia, nierealne podstawy programowe, niedofinansowani nauczyciele. Policja tkwi w epoce średniowiecza, oni tam mają monitory CRT! Wojsko się rozbraja, anuluje się modernizację, szweje biegają w stalówkach i bechatkach. Miliardy złoty wyrwane z kieszeni pracujących wywala się na program kupowania głosów. Brak kwoty wolnej od podatku (o ile nie jesteś posłem - oni mają 30000 złoty a ty masz 3000 złoty). Gdzie jest nadwyżka budżetowa? Ktokolwiek to ogarnie będzie miał zawsze mój głos. Może być gej, może być ksiądz, może być łysa pała z ONR. Jeśli będzie umiał dbać o interes Polski powinien rządzić.

V
VViosna

Bardzo lubię panie feministki i Roberta biedronia.

Z
Ziemia Ustecka

Ustecki Zlot feministek, czyli prosowieckich, wymózdzonych lewaczek.

Dobry komentarz.

 

 

 

Jola 30.03.2019, 19:00

.

Zastanawiam się w jakim celu spotykają się te Panie. No rozumiem tych kilka, które mają tzw. parcie na szkło, czy zareklamowanie swojej osoby. Ale cała reszta? No chyba wszystkie nie po to samo?
Sama jestem można powiedzieć dojrzałą kobietą, za rok 50 lat. Sama wychowałam dwóch synów (bez żadnych pseudo wujków, czy pomocy rodziny). Są już dorosłymi facetami, wiedzącymi czego chcą od życia, żadne tam maminsynki. W szkołach zawsze byli jednymi z najlepszych, ukończone dobre uczelnie. Obecnie z dobrze platnymi posadami.

.
Nie jestem żadną feministką, raczej bardziej w drugą stronę. Wolę tradycję, a nie te głupie komunistyczne hasła "kobiety na traktory" z tymi hasłami kojarzą mi się współczesne pseudo feministki.

 

I co chcecie walczyć w 21 wieku. Uważam, że nie już o co. Chyba, że o to żeby przez nas mężczyźni już bardziej nie niewieścieli. Co to ma być kobieta muraż, malaż czasem prezes a facet co? Chora. Tak to wina tego głupiego feminizmu. I o co tu walczyć. Jak tak dalej pójdzie to normalni faceci wyginą jak dinozaury. Pozostaną tylko jakieś niedoróbki.

.
Także zastanówcie się do czego ta głupota może doprowadzić.

PS: Wrzućcie w Google

 

Wawrowska prawnik Ustka prokuratura

 

 

 
g
gość
W dniu 16.03.2019 o 16:25, gość napisał:

Biedroń na Premiera, Anaszewicz na Marszałka Sejmu, Rabiej na Ministra Spraw Zagranicznych, Śmiszek na Marszałka Senatu, a na koniec Donald na Prezydenta.Wtedy to Polska by coś znaczyła w Europie i świecie.

 

To ci się udało  ,  sami  czciciele odbytnicy  działający w jej przekroju !!! ..... ale jaja  ,  one też  koło anusa .   Cyrk to za mało powiedzieć

G
Gość

Jeżeli homoseksualiści w polsce dojda do władzy to wybuchnie wojna domowa

Z
Ziemia Ustecka

Lewacy i komuniści chcą  stworzyć raj na ziemi.

 

Uważają, że wiedza jak to zrobić. Pol Pot był za mało radykalny, uśmiercił tylko 20 % mieszkańców Kambodży.

 

Dzisiejsi komuniści juz nie popełnia tego błędu

i aby stworzyć nowy gatunek " homo niewiadomo"

zamordują 50 % populacji danego kraju,

na którym będą przeprowadzali swój utopijny eksperyment .

 

Z
Ziemia Ustecka

Główne tezy marksistów z Facebooka.

 

Z
Ziemia Ustecka
W dniu 29.03.2019 o 11:37, Gość napisał:

Jakoś cała Polska wybrała geja na Naczelnika Państwa i nikt z tego afery nie robi.

Widocznie to NORMALNY GAY,  a nie lewacka mutacja komunistycznego patrona Putina.

 

G
Gość

Jakoś cała Polska wybrała geja na Naczelnika Państwa i nikt z tego afery nie robi.

g
gość
W dniu 06.03.2019 o 21:49, gość napisał:

Największym osiągnięciem pana Biedronia w Słupsku jest:1. Stworzenie etatu Dyrektora Strategicznego dla pana Anaszewicza. Nawet pan Kobyliński nie wpadł na taki pomysł.2. Wyznaczenie posłusznej mu następczyni.3. Utrzymanie tegoż etatu z panem Anaszewiczem przez następczynię.4. Zwolnienie pana Anaszewicza z obowiązku składania oświadczenia majątkowego.5. Udzielenie panu Anaszewiczowi urlopu na czas kampanii wyborczej ale etat zablokowany.6.Rozpowiadanie przez pana Anaszewicza we wszystkich mediach o przejrzystości władzy - będąc jednocześnie na stworzonym wyłącznie dla niego etacie, z nie małą pensją, a obowiązki na stanowisku bardzo ciekawe ( taki Dyrektor od spraw niepotrzebnych i zbędnych z 0 odpowiedzialnością).Nie składając jednocześnie oświadczenia majątkowego, bo zwolniony przez pana Biedronia, a nowa władza też nie wymaga.Przyblokowanie etatu tylko dla niego (nikt go nie zastępuje i nic złego w urzędzie się nie dzieje - to może ten etat jest zbyteczny).Taki Dyrektor Strategiczny w mieście bez jakiejkolwiek strategii. Jak wiosna dojdzie do władzy to tzw. Misiewicze zmienią się w tzw. Ana............ :ph34r: 

 

Patrząc na kandydatów Wiosny do Europarlamentu zwłaszcza w Poznaniu i we Wrocławiu - to można powiedzieć celne słowa.

G
Gość

Czy to Robert czy brat Dariusz?

G
Gość
W dniu 21.03.2019 o 12:51, Gość napisał:

Wsadzw w googleOszust z UstkiDowiesz się prawdy

Czy brat Dariusz ma coś wspólnego z tymi zabawkami?

G
Gość
W dniu 20.03.2019 o 09:59, Gość napisał:

Wsadzw sobie te zabawki w doope


Wsadzw w google
Oszust z Ustki
Dowiesz się prawdy
G
Gość

Wsadz sobie te zabawki w doope

G
Gość
W dniu 19.03.2019 o 23:55, marianxb5 napisał:

Jako mieszkaniec słupska nie mogę o nim powiedzieć złego słowa. Jak dotąd był najlepszy.

 

Kochasz go to sobie kochaj nikogo nie interesuje życie intymne gejów.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3