MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Osoby o tych imionach są niewierne i zdradzają swoich małżonków. Na nich trzeba stale uważać (zdjęcia) 13.06.23

Mariusz Surowiec
Mariusz Surowiec
Czy istnieje korelacja pomiędzy imieniem jakie nosi dana osoba a tym czy ma predyspozycje do tego aby zdradzać swojego partnera lub współmałżonka? Statystyki tego nie potwierdzają, jednak ezoterycy mają swoje zdanie na ten temat. Nie należy jednak przykładać do tego szczególnej wagi i brać na serio
Czy istnieje korelacja pomiędzy imieniem jakie nosi dana osoba a tym czy ma predyspozycje do tego aby zdradzać swojego partnera lub współmałżonka? Statystyki tego nie potwierdzają, jednak ezoterycy mają swoje zdanie na ten temat. Nie należy jednak przykładać do tego szczególnej wagi i brać na serio Pixabay
Zdrady małżeńskie dotyczą co raz większej ilości osób w Polsce. Kto najczęściej dopuszcza się zdrad i dlaczego? Okazuje się, że według statystyk większość romansów i zdrad małżeńskich nie wychodzi na jaw a ich sprawcy pozostają bezkarni. Kto częściej dopuszcza się zdrady? Kobiety czy mężczyźni? Analitycy i statystycy zastanawiają się czy występuje też jakaś korelacja pomiędzy imieniem a tym czy dana osoba ma skłonności do tego aby zdradzić swojego partnera. Najczęściej jest to jednak wróżenie z fusów i przepowiadanie jednak swoje trzy grosze wrzucają także ezoterycy. Osoby o jakich imionach zdradzają najczęściej?

Kto najczęściej zdradza, kobiety czy mężczyźni?

Jak podają statystycy w obecnych czasach dochodzi co raz częściej do małżeńskich skoków w bok. Jest to co raz bardziej powszechne zjawisko społeczne. Powodów takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele. W świetle danych, które analizują statystycy okazuje się, że aż 39 procent Polaków miało styczność z sytuacją zdrady w najbliższym otoczeniu. Mężczyźni zdradzają częściej (61,4 proc.) niż kobiety (38,6 proc.).

Zdrady najczęściej dopuszczają się takie osoby :

  • ekonomiści
  • pracownicy biurowi
  • osoby młode, wykształcone
  • osoby zamożne
  • osoby na stanowiskach kierowniczych

Jak rozpoznać czy jest się zdradzanym przez małżonka?

Osoba, która dopuści się zdrady nie będzie chciała się do tego przyznać i najczęściej musi zostać przyłapana na gorącym uczynku. W Polsce romanse rzadko zostają odkryte zawczasu. Jakie sygnały mogą świadczyć o tym że nasz partner lub partnerka ma romans? Należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy- osoba zdradzająca często kłamie, pachnie perfumami płci przeciwnej, nie nosi obrączki. Uwagę może przyciągnąć także nagła zmiana wyglądu i chęć nadmiernego dbania o siebie.

Osobo o jakich imionach zdradzają najczęściej?

Czy istnieje korelacja pomiędzy imieniem jakie nosi dana osoba a tym czy ma predyspozycje do tego aby zdradzać swojego partnera lub współmałżonka? Statystyki tego nie potwierdzają, jednak ezoterycy mają swoje zdanie na ten temat. Nie należy jednak przykładać do tego szczególnej wagi i brać na serio. Osoby o jakich imionach według ezoteryków zdradzają najczęściej? Sprawdź w naszej galerii:

od 7 lat
Wideo

Kim jest Michelle Obama?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza