MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oświadczenia majątkowe 2019. Sprawdź, co mają słupscy sędziowie i prokuratorzy

RED
W Polsce oświadczenia majątkowe składają parlamentarzyści, ministrowie, samorządowcy, sędziowie i prokuratorzy. Zobacz, jaki majątek i zobowiązania wykazali słupszczanie na najbardziej eksponowanych stanowiskach sądowych i prokuratorskich.Oświadczenia mają pomóc zapobiec korupcji, a w razie czego ułatwić wykazanie, że osoby pełniące najważniejsze funkcje powiększają stan posiadania nieadekwatnie do dochodów.Majątek wykazuje się przed objęciem funkcji i na koniec jej pełnienia oraz co rok do 31 marca według stanu na 31 grudnia roku poprzedniego. Sprawdź ostatnie oświadczenia najważniejszych sędziów i prokuratorów 2019.Uwaga! Oświadczenia dotyczą majątku osobistego i objętego małżeńską wspólnością. Nie dotyczą osobistego majątku współmałżonka.
W Polsce oświadczenia majątkowe składają parlamentarzyści, ministrowie, samorządowcy, sędziowie i prokuratorzy. Zobacz, jaki majątek i zobowiązania wykazali słupszczanie na najbardziej eksponowanych stanowiskach sądowych i prokuratorskich.Oświadczenia mają pomóc zapobiec korupcji, a w razie czego ułatwić wykazanie, że osoby pełniące najważniejsze funkcje powiększają stan posiadania nieadekwatnie do dochodów.Majątek wykazuje się przed objęciem funkcji i na koniec jej pełnienia oraz co rok do 31 marca według stanu na 31 grudnia roku poprzedniego. Sprawdź ostatnie oświadczenia najważniejszych sędziów i prokuratorów 2019.Uwaga! Oświadczenia dotyczą majątku osobistego i objętego małżeńską wspólnością. Nie dotyczą osobistego majątku współmałżonka. Archiwum
W Polsce oświadczenia majątkowe składają parlamentarzyści, ministrowie, samorządowcy, sędziowie i prokuratorzy. Zobacz, jaki majątek i zobowiązania wykazali słupszczanie na najbardziej eksponowanych stanowiskach sądowych i prokuratorskich.
od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza