Pewna wygrana koszykarzy ze Słupska. Sierleccy Czarni - WKK Wrocław 89:76 [ZDJĘCIA]

Michał Piątkowski
Słupszczanie rozegrali znakomitą drugą połowę meczu i pewnie wygrali z wrocławianami 89:76.

Goście szczególnie na początku spotkania postawili naprawdę ciężkie warunki. Znakomicie bronili, a w ataku wychodziło im niemal wszystko. Wrocławianie podczas dwóch pierwszych kwart meczu zdobyli 50 punktów i wydawało się, że do końca kontrolować będą przebieg meczu.

Po przerwie jednak Czarne Pantery pokazały, że nie przypadkowo przewodzą ligowej stawce. Znakomita obrona, oraz mądra i skuteczna gra w ataku doprowadziły graczy ze Słupska do ostatecznego zwycięstwa 89:76.

Najwięcej punktów w słupskiej ekipie zapisał na swoim koncie Dawid Słupiński – 19. W ekipie z Wrocławia 22 oczka zanotował Piotr Niedźwiedzki.

Grupa Sierleccy Czarni – WKK Wrocław 89:76 (15:27, 27:23, 32:14, 15:12)
Czarni: Kordlaski 5, Musiał 18, Kulikowski 7, Kurpisz 6, Słupiński 19, Pieloch 15, Pabian 8, Śmigielski 11
WKK: Niedźwiedzki 22, Jędrzejewski 11, Kiwilsza 13, Sitnik 5, Prostak 10, Patoka 5, Rutkowski 2