Pięć bramek KS Gryf Słupsk. Inne czołowe drużyny straciły punkty (zdjecia)

KS Gryf Słupsk - KS Włynkówko 5:0
KS Gryf Słupsk - KS Włynkówko 5:0 Fot. Krzysztof Piotrkowski
Dopiero po przerwie poradził sobie KS Gryf Słupsk w meczu z KS Włynkówko. Wygrał 5:0 (0:0).

KS Gryf Słupsk - KS Włynkówko 5:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Barszcz (56), 2:0 Nikodem Ciechański (62), 3:0 Dawid Lesko (68), 4:0 Mateusz Barszcz (71-wolny), 5:0 Wojciech Pawlina (75)

KS Gryf: Kaniowski - Kowalik, Barszcz, Pawlina, Gajke (78 Kozub), Świdroń, Kazior (72 Jakubowski), Kalinowski, W.Ciechański (46 Leśko), M.Wanat (46 Mondrzejewski), N.Ciechański.

KS Włynkówko: Białczyk - Kulpa, Abramczuk, Pieczyński, Podgórny, Burżacki (67 Kazubowski), Bukowski (80 Łabicki), Jóźwik, Świątek, Kostka, Gołaszewski.

W pozostałych meczach: Kaszubia Studzienice - Sokół Wyczechy 1:1, Brda Przechlewo - Wybrzeże Objazda 7:0 (Wirkus 6, Ginter 20, Goliński 25, 30, 43, Szostak 36, 40 - goście wyszli na mecz w 8-osobowym składzie, w przerwie zespół został zdekompletowany i druga połowa się już nie odbyła), Myśliwiec Tuchomie - Gryf II Słupsk 0:0, Jantaria Poblocie - Dolina Speranda Gałąźnia Wielka 3:2 (Iwanicki 4, 19, Romowski 16 - Pituch 66, Treder 70), Skotawia Dębnica Kaszubska - Zawisza Borzytuchom 3:0 (Rekowski 30, Oblizajek 54, Lindstedt 57), Czarni Czarne - MKS Debrzno 4:3 (Osiński 50, Kaczmarek 54, Jakubowski 69, Kołakowski 90 - Szawarniak 34, Masternak 38, Pacholik 40), Piast Człuchów - Start Miastko 4:2.

W tabeli prowadzi Sokół - 60 punktów, przed MKS Debrzno 54, KS Gryfem i Startem - po 52.