Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W czwartek Legia Warszawa awansowała do IV rundy eliminacji...

Pięć wniosków po meczu Legia - Drita. Efekt nowej miotły czy zwycięstwo nad rywalem z hobby ligi?

W czwartek Legia Warszawa awansowała do IV rundy eliminacji Ligi Europy po zwycięstwie 2:0 nad Dritą Gnjilane. Debiut Czesława Michniewicza w roli trenera stołecznej drużyny wypadł nieźle. Nie ma co się jednak oszukiwać, rywale nie byli drużyną nawet ze średniej półki. Oto pięć najważniejszych wniosków po tym spotkaniu.

Uruchom i przeglądaj galerię klikając "NASTĘPNE", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

Wisła Kraków z Pucharem Polski. Oceny za finał dla piłkarzy „Białej Gwiazdy”

Polecamy

Świątek powiedziała, z kim chciałaby zagrać w finale Mutua Madrid Open

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!

Zacięty mecz Zielińskiego i Nysa w Madrycie! Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki