Pierwsza porażka oldbojów z Bruskowa Wielkiego. W środę w Pęplinie zagrają z Pametem

Przez 17 kolejek byli niepokonani. Teraz znaleźli jednak pogromcę. Piłkarze Oldbojów Bruskowo Wielkie przegrali pierwszy mecz w II pomorskiej lidze oldbojów. Strażak pokonał ich w Koszalinie 2:1.

Do przerwy zgodnie z dotychczasowym planem i przebiegiem gier poprzednich prowadzenie objęli bruskowianie po strzale Marcina Trukszyna w 37. minucie. Po przerwie jednak trafiali zawodnicy z Koszalina za sprawą Waldemara Wejnerowskiego w 56. minucie i Pawła Kowalewskiego w 86. minucie. Znakomicie w bramce spisywał się golkiper gospodarzy, który zatrzymał wiele ataków zawodników z Bruskowa Wielkiego.

Oldboje Bruskowo Wielkie wystąpili w składzie: Krzysztof Wasilewski - Sebastian Szynkielewski, Łukasz Więś, Piotr Jadłowski, Karol Kublik , Cezary Sławski, Zbigniew Oblizajek, Karol Petrus, Arkadiusz Chuchla, Dominik Zagórowski, Marcin Trukszyn oraz Jakub Góralczyk, Krzysztof Winiarski, Mariusz Żurek, Bartosz Jączyński, Marek Wasilewski, Grzegorz Bednarczyk, Piotr Falkowski.

W pozostałych spotkaniach: Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 6:1, Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 7:3, Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo 4:2, Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2:1, Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Maxtrans-Sokół Karlino 2:2.

Wcześniej bruskowianie otrzymali walkowera za spotkanie z Sokołem Stara Dąbrowa oraz wygrali 1:0 na boisku wicelidera w Tychowie po bramce Marcina Trukszyna w 77. minucie. W tym meczu zagrali w składzie: K.Wasilewski - Mariusz Żurek, Jadłowski, Więś, Szynkielewski, Zagórowski, Chuchla, K.Petrus, Sławski, Krzysztof Winiarski, Trukszyn oraz Łukasz Dawidowicz, Piotr Falkowski, Z.Oblizajek, Bartosz Jączyński, Marek Wasilewski.