Pierwszy punkt beniaminka rozgrywek

(fen)
IV liga Pomorze. Bałtyk Gdynia - Piast Człuchów 1:1 (1:0)

W Gdyni piłkarze miejscowego Bałtyku byli faworytem w sobotnim meczu czwartoligowym z człuchowskim Piastem, który po siedmiu kolejkach nie zdobył jeszcze punktu. Tym razem zła passa beniaminka została przerwana i po raz pierwszy podopieczni Marka Wielewickiego zanotowali remis w sezonie 2002/2003. Gospodarze od początku ruszyli do zdecydowanej ofensywy i szybko zdobyli prowadzenie. Gdynianie nie rezygnowali z ataków. Chcieli podwyższyć wynik, ale nie potrafili sforsować zagęszczonej obrony gości. Po przerwie nadal przeważał Bałtyk. Niestety, jego zawodnicy zawodzili strzelecko. Człuchowianie próbowali kontr i po jednej z nich zdołali doprowadzić do wyrównania. Do ostatniego gwizdka arbitra miejscowi ciągle atakowali, a przyjezdni walczyli ofiarnie, by uratować cenny punkt i sztuka ta im się udała.

Wyniki meczów piłkarskich w 8. kolejce:

Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2:1 (2:0), Orlęta Reda - Wierzyca Starogard Gdański 2:1 (1:0), Chojniczanka Chojnice - Pomezania Malbork 2:2 (1:0), Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 1:1 (0:1), Olimpia Sztum - Intermarche Pogoń Lębork 2:2 (0:1), Flotylla Nordcoop Gdańsk - Kaszuby Połchowo 2:0 (1:0), Rodło Kwidzyn - Wisła Tczew 3:2 (0:0), Klub Piłkarski Sopot - Gryf 95 Słupsk 4:0 (2:0), Bałtyk Gdynia - Piast Człuchów 1:1 (1:0).