Pił spirytus, zapalił papierosa i zajął się ogniem

  Pił spirytus, zapalił papierosa i zajął się ogniem

  olo

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Chwilę po godzinie ósmej rano policja, pogotowie i straż pożarna zostały zaalarmowne i wezwane do mężczyzny, którego ubranie zajął ogień. 66-latek w
  1/4
  przejdź do galerii

  Chwilę po godzinie ósmej rano policja, pogotowie i straż pożarna zostały zaalarmowne i wezwane do mężczyzny, którego ubranie zajął ogień. 66-latek w miejskim parku przy ul. Wazów w Słupsku spożywał alkohol. ©Czytelnik

  Pił spirytus, zapalił papierosa i zajął się ogniem. Mężczyznę pijącego alkohol w parku ugaszono i odratowano. Doznał rozległych poparzeń.
  Chwilę po godzinie ósmej rano policja, pogotowie i straż pożarna zostały zaalarmowane i wezwane do mężczyzny, którego ubranie zajął ogień. 66-latek w miejskim parku przy ul. Wazów w Słupsku spożywał alkohol.

  - Spirytus - precyzuje nadkom. Robert Czerwiński, oficer prasowy KMP w Słupsku. - Jak sam mówił wyciągnął papierosy i zapałki, ale ogień zajął rozlany na odzieży alkohol.

  Pierwszej pomocy 66-latkowi udzielili pracownicy słupskiego PGK. Świadkowie zdarzenia mieli stłumić ogień przy pomocy gaśnic.

  - Nasze działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy - relacjonuje starszy kapitan Tomasz Ponczkowski, rzecznik PSP w Słupsku. - Na ochłodzeniu oparzeń na ciele i przekazaniu pana państwowemu ratownictwu medycznemu.

  Mężczyzna z rozległymi poparzeniami ciała trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Był przytomny, a jego stan określono jako stabilny. Jak informuje Monika Zacharzewska, rzecznik szpitala wojewódzkiego w Słupsku, po południu lekarze podjedli decyzję o przetransportowaniu poparzonego do specjalistycznego ośrodka leczenia oparzeń w Gryficach.

  Pięć ofiar śmiertelnych mrozów w ciągu jednej doby

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (23)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (23) forum.gp24.pl

  Polub nas na Facebooku

  Wideo ze Słupska

  Warto zobaczyć

  Nowa edycja budżetu obywatelskiego Podwyżka opłat za śmieci w Słupsku

  Zdjęcia ze Słupska

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.