Piłka ręczna: AZS AWFiS Gdańsk - Słupia Słupsk 29:34 (19:16)

Słupia Słupsk wygrywając w Gdańsku z AZS AWFiS 34:29 zdecydowanie przybliżyła się do utrzymania w ekstraklasie.

Tabela

Tabela

9. Ruch Chorzów 24 14 567-622
10. AZS AWFiS Gdańsk 24 13 604-678
11. Słupia Słupsk 24 12 537-715
12. AZS AWF Warszawa 24 0 559-881

Po trzydziestu minutach gry zanosiło się na niespodziankę. Miejscowe miały trzybramkową przewagę. Zaraz po przerwie wzrosła ona jeszcze do pięciu goli i na tablicy wyników pojawił się wynik 21:16. Dopiero ostre reprymendy Adama Fedorowicza spowodowały przebudzenie jego podopiecznych.

AZS AWFiS Gdańsk - Słupia Słupsk 29:34 (19:16).

Dla Słupi gole zdobyły: Paulina Muchocka - 11, Anna Pniewska - 11, Agnieszka Łazańska -Korewo - 8, Natalia Brzezińska - 2, Karolina Szczukowska - 2. Grały jeszcze w polu: Magdalena Maszota, Paulina Wawer, Agnieszka Marciuch i Agata Januszewska. W bramce występowały na zmiany Iwona Łoś i Marta Backiel.

Więcej o spotkaniu w poniedziałkowym Głosie Pomorza.