Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielę 27 października stadion przy ulicy Zielonej w...

Piłkarski turniej Energa Cup o puchar Prezydenta Miasta Słupska cz.2 [zdjęcia]

Turniej Energa Cup o puchar Prezydenta Miasta Słupska cz.2

W niedzielę 27 października stadion przy ulicy Zielonej w Słupsku gościł zawodników z 10 klubów piłkarskich. Piłkarze z rocznika 2010 wzięli udział w I Turnieju Piłki Nożnej ENERGA CUP. Turniej odbył się pod patronatem grupy Energa oraz Pani Prezydent Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej.

Od początku rozgrywki były na najwyższym poziomie. Nie zabrakło spektakularnych akcji, pokazowych goli i fantastycznych cieszynek. A to wszystko przy gromkim dopingu kibiców - najczęściej towarzyszących dzieciom rodziców. Niepokonaną drużyną okazał się zespół U-2 z Bytowa. W finale pokonali 2:0 zespół KS Gryf. Na trzeciej lokacie uplasowali się piłkarze Lew Lębork, a tuż za podium znaleźli się piłkarze z klubu Sparta Sycewice.

Piąte miejsce przypadło zespołowi Gwardia Koszalin, szóste AP Energa Gryf Słupsk Czerwone, siódma lokata przypadła Jantarowi Ustka. Ósme miejsce zajęli piłkarze z Myśliwiec Tuchomie, na dziewiątej pozycji znaleźli się zawodnicy z AP Energa Gryf Słupsk Niebieskie, a dziesiąte miejsce przypadło GAP Bruskowo Wielkie.