Trwa głosowanie
Pozostało: 33 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Aleksandra Grześkiewicz - tel. 513585314, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Przemysław Dragan
Chorążówka
173głosy -
Katarzyna Napiątek
Kosobudy
126głosów -
Rafał Sowiński
Gdańsk
50głosów -
Agata Chróścicka-Kreft
Śliwiny
43głosy -
Wojciech Siewierski
Łukocin
39głosów -
Krzysztof Bronka
Leśno
36głosów -
Piotr Wendk
Borcz
20głosów -
Damian Olszewski
Rodowo
15głosów -
Emilia Pieczyńska-Bogaczyk
Ełganowo
10głosów -
Jan Flisikowski
Smętowo Graniczne
8głosów -
Cyprian Szyszka
Silno
8głosów -
Sylwester Góra
Wierszyno
7głosów -
Robert Gustaw
Stogi
5głosów -
Jakub Terefenko
Michałowo
5głosów -
Karol Janczewski
Grobelno
3głosy -
Marian Cieśliński
Więckowy
2głosy -
Andrzej Klonowski
Lichnowy
1głos -
Józef Dera
Kobyle
1głos -
Marek Cyra
Nowy Podleś
1głos -
Krzysztof Dudek
Kikojty
1głos -
Marek Stefaniak
Myszewo
1głos -
Tomasz Kapuściński
Kamienica
1głos -
Zbigniew Pienschke
Mrzezino
1głos -
Małgorzata Tarka
Stowięcino
1głos -
Jacek Rzepa
Pobłocie
1głos -
Adam Kłopotek
Masłowiczki
— -
Andrzej Bruski
Grądzień
— -
Anna Socha
Kozy
— -
Daniel Kolański
Masłowice Trzebiatkowskie
— -
Dariusz Wabik
Witanowo
— -
Jan Pędziwiatr
Kołczygłowy
— -
Janusz Gawdzik
Chotkowo
— -
Jarosław Bieliński
Karwno
— -
Leon Lipiński
Górki
— -
Paweł Labuda
Pomysk Wielki
— -
Piotr Hrycuta
Węgorzynko
— -
Sylwia Wałdoch
Ugoszcz
— -
Wojciech Pażątka-Lipiński
Lipnica
— -
Zygmunt Wrzesiński
Bytów
— -
Bogusław Szyca
Racławki
— -
Damian Skwierawski
Małe Gliśno
— -
Daniel Górnowicz
Koszary
— -
Grzegorz Lepak
Leśno-Wybudowanie
— -
Henryk Hamernik
Leśno-Wybudowanie
— -
Jacek Sikorski
Łąg-Kolonia
— -
Jan Szczprański
Czarnowo
— -
Józef Bucław
Zalesie-Wybudowanie
— -
Józef i Artur Kulesza
Czarniż
— -
Krzysztof Czapiewski
Leśno-Wybudowanie
— -
Krzysztof Reszka
Nowe Prusy
— -
Mariusz Czapiewski
Malachin
— -
Michał Behrendt
Jeziorki
— -
Michał Szyngwelski
Czapiewice-Wybudowanie
— -
Piotr Sikorski
Brusy-Jaglie
— -
Sławomir Janikowski
Czapiewice-Wybudowanie
— -
Zenon Gostomczyk
Wielkie Zanie
— -
Ewa i Jerzy Jasińscy
Rzeczenica
— -
Krzysztof Kraśniewski
Sokole
— -
Łukasz Dymitrów
Pietrzykowo
— -
Marcin Bukowski
Dobojewo
— -
Marek Białek
Brzeźno
— -
Wojciech Gasiński
Przechlewo
— -
Iwona i Maciej Mostowy
Pawłowo
— -
Jacek Nazim
Roztoka
— -
Józef Opałka
Gołębiewo Wielkie
— -
Justyna Kaleta
Gdańsk
— -
Kamil Budzikowski
Trzepowo
— -
Kamila Pucinska
Trzepowo
— -
Katarzyna Ptach
Trutnowy
— -
Krystian Wajs
Gdańsk
— -
Mateusz i Mirella Browarczyk
Stanisławowo
— -
Roman Kosater
Częstocin
— -
Stefan Jakubski
Cząstkowo
— -
Andrzej Konkol
Kosy
— -
Andrzej Pryczkowski
Reskowo
— -
Czesław Brzoskowski
Mirachowo
— -
Danuta i Zygmunt Stromscy
Kczewo
— -
Gabriela Witt
Tuchlino
— -
Jacek Sikorski
Pod Elżbietowo
— -
Janusz Bystron
Sławki
— -
Jarosław Kręcisz
Borzestowska Huta
— -
Karol Hinca
Miechucino
— -
Łukasz i Waldemar Kupper
Gapowo
— -
Marek Kruszyński
Potuły
— -
Marek Szutenberg
Klukowa Huta
— -
Marzena i Wojciech Krawczyńscy
Dzierżążno
— -
Ryszard Plichta
Reskowo
— -
Sabina i Waldemar Król
Kosy
— -
Tomasz Florian Steinborn
Czeczewo
— -
Waldemar Ciepliński
Żukowo
— -
Waldemar Patoka
Sławki
— -
Zbigniew i Filip Reiter
Łączyno
— -
Zbigniew Markowski
Reskowo
— -
Zofia i Ian Weiss
Przytoki
— -
Antoni Adahs
Stare Polaszki
— -
Arkadiusz Kropidłowski
Nowy Barkoczyn
— -
Beata i Piotr Dawidowscy
Grabowska Huta
— -
Bogusław Borkowicz
Czerniki
— -
Dariusz Małachowski
Zielenin
— -
Dawid Gruchała-Węsierski
Stary Barkoczyn
—