Play off. Zastal Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 64:70 (zdjęcia, wideo)

(krab)
Enerdze Czarnym udało się wygrać w Zielonej Górze. Stan rywalizacji 1:1.
Enerdze Czarnym udało się wygrać w Zielonej Górze. Stan rywalizacji 1:1. Krzysztof Głowinkowski
W drugim meczy fazy play off pomiędzy Zastalem i Czarnymi znów doszło do dogrywki. Tym razem jednak lepsi okazali się zawodnicy ze Słupska. Stan rywalizacji wynosi 1:1 i dwa kolejne spotkania odbędą się w hali Gryfia.
Zastal Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 64:70Zastal Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 64:70

Play off. Mecz nr 2. Zastal Zielona Góra - Energa Czarni Slupsk 64:70

Kwarty: [20:21] [18:15] [13:12] [8:11] Dogrywka: [5:11]

Wtorkowe spotkanie było w swoim przebiegu podobne do niedzielnego. Obie drużyny walczyły bardzo ofiarnie. Znów na kilka sekund przed końcem czwartej kwarty piłka była w posiadaniu Energi Czarnych i znów zawodnicy nie potrafili tego wykorzystać i zakończyć spotkania w regulaminowym czasie gry.

Dainius Adomaitis i Darnell Hinson po drugim meczu play off

Mihailo Uvalin i Piotr Stelmach po drugim meczu play off

Emocje udzielały się zawodnikom, przewinienia techniczne dostawali jedni i drudzy. Nerwy najbardziej pokazywał Marcin Sroka, który został ukarany za wymuszanie fauli ofensywnych. Najbardziej zacięta była trzecia kwarta, w której Energa Czarni przez długi czas nie pozwoliła rywalowi na zdobycie punktów z akcji.

W dogrywce na szczęście dla gości za pięć przewinień zszedł Walter Hodge, lider Zastalu. Jego brak był bardzo wyraźny na boisku. Gospodarze nie potrafili bez niego skonstruować akcji i przegrali.

Następne dwa spotkania tej fazy play off w Słupsku, w piątek i niedzielę w hali Gryfia. Ewentualne kolejne spotkanie w Zielonej Górze. Zespoły grają do trzech zwycięstw.

Relacja ze spotkania, wywiady z zawodnikami, trenerami, opinie i wiele więcej w środę w Głosie Pomorza. Gazetę możesz kupić nie wychodząc z domu, przez internet, w wysokiej rozdzielczości ZOBACZ JAK