PLEBISCYT SPORTOWY Ważne informacje dla kandydatów

  PLEBISCYT SPORTOWY Ważne informacje dla kandydatów

  DM

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE SPORTU. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.
  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

  www.gp24.pl/sportowiec


  KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

  Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku lub nazwie kandydata może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów.

  KLIKNIJ prześlij zdjęcie  ROZSZERZONA PREZENTACJA KANDYDATA

  Klikając na kandydata na liście wyników głosowania można przejść do rozszerzonej prezentacji. Ta prezentacja zależy od Ciebie! Możesz przesłać więcej zdjęć, opisać swoje sukcesy. W prezentacji można także umieszczać linki od stron internetowych i profilu na Facebooku. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

  KLIKNIJ i edytuj swoją prezentację  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Przede wszystkim o głosy warto poprosić kibiców! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować post na profilu lub fanpage'u z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępnić posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Głosu Pomorza
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 664 930 444).

  KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne  KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne (jeśli nie ma ich na liście)  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.gp24.pl, oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacje o akcji akcji pod numerem tel. 943473547 (pon-pt w godz 9.00-16.00)
  e-mail anna.zawislak@polskapress.pl

  Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)
  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone