Podział punktów w Bytowie. Bytovia - Lech 1:1

Mariusz Surowiec
W niedzielę na bytowskim stadionie miejscowa Bytovia podejmowała Lecha II Poznań. Rywalizacja piłkarska w ramach 33. kolejki II ligi zakończyła się remisem 1:1. Do przerwy było 0:0. Dla gości z Poznania prowadzenie uzyskał Paweł Tomczyk w 54. minucie. Do wyrównania doprowadził rezerwowy Piotr Giel w 63. minucie.

Bytovia: Gostomski, Deleu ż.k., Krzysztof Bąk ż.k. (70 Piekarski), Memić, Liberacki ż.k., Kwiatkowski (61 Bielawski), Lech (61 Giel), Zawistowski ż.k.,Feruga, Ameyaw, Czubak ż.k.

Lech II: Radliński, Tupaj, Marciniak, Wojtkowiak, Niewiadomski, Jacenko, Szramowski, Białczyk, Juliusz Letniowski ż.k. (ten piłkarz w przeszłości występował w bytowskiej drużynie), Kaczmarek, Tomczyk (81 Sobol).

Bytovia plasuje się nadal na czwartej pozycji w tabeli i posiada 51 punktów. Bytowska drużyna ma szansę na baraże o I ligę. Do pełni szczęścia potrzebuje jednego punktu. Ostatni mecz sezonu 2019/2020 drużyna z Bytowa grać będzie w Polkowicach z Górnikiem (25 lipiec - godz. 17).