Pogoń Barlinek- Gryf Słupsk 1:0 (wideo)

Słupszczanie przegrali w Barlinku w zaległym spotkaniu Bałtyckiej III ligi z Pogonią 0:1. Archiwum
Już wiadomo, że piłkarze Gryfa Słupsk nie sprostają ultimatum, jakie postawił przed nim zarząd klubu.

Słupszczanie przegrali w Barlinku w zaległym spotkaniu Bałtyckiej III ligi z Pogonią 0:1. We wtorek przed treningiem zawodnicy usłyszeli, że muszą zdobyć cztery punkty w dwóch najbliższych meczach.

To już się nie uda. Gryfici gola stracili w 46. minucie, gdy prawą stroną przedarł się Łukasz Tuński z Pogoni. Uderzył w krótki róg i piłka wpadła do bramki. W 77 minucie Patryk Pytlak z Gryfa nie wykorzystał rzutu karnego.

ZOBACZ ZAPIS RELACJI Z MECZU

Pogoń Barlinek - Gryf Słupsk (1:0).

Bramki: 1:0 Łukasz Tuński (46).

Gryf: Krymowski, Njoya, Ettinger, Prusaczyk, Andychowski, Pytlak, Świdziński (87 Piekarski), Witucki (17 Stępień), Gibczyński (74 Solecki), Klimek, Biegański.

Żółte kartki w Gryfie: Klimek, Pytlak, Gibczyński.