Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0:2 (wideo)

Pierwszego gola dla Gryfa zdobył Łukasz Stasiak (z prawej).
Pierwszego gola dla Gryfa zdobył Łukasz Stasiak (z prawej). Facebook/Pogoń Lębork
W sobotę (20 października) na stadionie w Lęborku lider IV ligi Gryf Słupsk wygrał z ostatnią w tabeli Pogonią 2:0.

Gryf wygrał 2:0 po golach Łukasza Stasiaka w 80 minucie i Fabiana Słowińskiego w 90. Słupszczanie mecz kończyli w dziewiątkę. Czerwone kartki otrzymali: Daniel Piechowski (75), Stasiak (81). W 72 minucie Stasiak nie wykorzystał rzutu karnego trafiając w słupek. Gdy gryfici grali już w "9" także w słupek trafił Tomasz Piekarski. W pierwszej połowie po rzucie rożnym Damiana Tofila i dośrodkowaniu Oskara Zielińskiego piłka trafiała w poprzeczkę.

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0:2 (0:0)
0:1 Łukasz Stasiak (80), 0:2 Fabian Słowiński (90)
(72 - Łukasz Stasiak trafia w słupek z rzutu karnego)
żółte kartki: Kochanek, Michor, Szymański - Piechowski, Piekarski, Felisiak
czerwone kartki: Piechowski (75), Stasiak (81)

Pogoń: Labuda - Kliński, Nowakowski, Kochanek, J.Michor, Szymański, Atanacković, Iwański, Stankiewicz, Musuła, Węgliński.

Gryf: Kędzia - D.Więckowski, Szałek, Piechowski, Amoah, Felisiak (74 Kopciński), Piekarski, Tofil (61 Wandzio), Zieliński (61 K.Bednarczyk), Słowiński (91 D.Mikołajczyk), Tofil.

Inne wyniki: Wikęd Luzino - Jantar Ustka 1:1 (Dąbrowski 11 - Kaczmarek 37), Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 4:0

Lechia Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 4:0, GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 0:2, Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1:1, Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 0:1, GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:4

W tabeli: 1. Gryf Słupsk 34 punkty (13 meczów), 2. Stolem 29 (14), 3. Grom 27 (13).