Rzeszowski Trójkąt zaprasza w kwietniu na I Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia

Tomasz Ryzner
2 i 9 kwietnia w Trójkącie odbędą się dwa duże turnieje w darta
2 i 9 kwietnia w Trójkącie odbędą się dwa duże turnieje w darta archiwum
Sebastian Zięba wygrał X turniej z cyklu Grand Prix rzeszowskiego klubu „Trójkąt”. W finale pokonał 3:0 Roberta Koraba. Na początku kwietnia w Trójkącie odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia

Trzecie miejsce zajął Mateusz Nosek. 9 kwietnia (sobota) w „Trójkącie” odbędzie się turniej Masters, w którym zagra 16 najlepszych zawodników z klasyfikacji generalnej GP.

Wcześniej, bo 2 kwietnia, klub zaprasza lotkarzy na I Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia (sob., godz. 14). Do dyspozycji darterów będzie 5 maszyn do gry. Mistrz otrzyma puchar, nagrody i 700 zł.