Pomorze Potęgowo - Wierzyca 3:0. Sobotnie wyniki ligowe

sten
Pomorze (niebieskie koszulki) wygrało 3:0. Czarni (czarne stroje) zremisowali 1:1. archiwum
Kolejne spotkanie w IV lidze wygrali piłkarze Pomorza Potęgowo. Tym razem pokonali Wierzycę Pelplin 3:0 (1:0).

Bramki zdobywali: Mariusz Mikołajczyk (22), Damian Mikołajczyk (55), Henryk Patyk (90 - karny). Potęgowianie są liderem tabeli.

Niespodziankę sprawili skazywani na pożarcie w Kościerzynie gracze Czarnych Czarne. Zremisowali z wiceliderem Kaszubią 1:1, a wyrównującą bramkę w 90 minucie zdobył Szymon Łagoda.

W Przodkowie z GKS przegrały Anioły Garczegorze. Goście gola stracili w 80 minucie po strzale Mateusza Kozerkiewicza.