Poseł Biedroń nie powinien być prezydentem Słupska

Krzysztof PiotrkowskiZaktualizowano 
Sławomir Kuleta. Krzysztof Piotrkowski
Rozmowa ze Sławomirem Kuletą, słupszczaninem od urodzenia, reprezentantem Forum Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistów z siedzibą w Słupsku.

- Kogo pan poprze w drugiej turze wyborów prezydenta Słupska?

- Zdecydowanie posła Zbigniewa Konwińskiego, bo on gwarantuje, że nie będziemy dyskryminowani. Boimy się, że może być zupełnie inaczej, jeśli prezydentem Słupska zostanie poseł Robert Biedroń.

- Dlaczego?

- Nasza organizacja skupia lesbijki, gejów, transseksualistów i biseksualistów o różnym światopoglądzie. Także te osoby, które wierzą w Boga i są praktykującymi chrześcijanami, a w okresie ostatnich 7-8 lat nie było oczekiwanej przez nas współpracy z Robertem Biedroniem, ówczesnym prezesem Kampanii Przeciw Homofobii i aktualnym posłem na Sejm z ziemi słupskiej.

- Jakie doświadczenia doprowadziły pana do takiego poglądu?

- Znam posła Roberta Biedronia od przeszło siedmiu lat. Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce w siedzibie KPH. Wówczas prosiłem go o pomoc w spopularyzowaniu książki pt. "Inne spojrzenie na wybrane aspekty seksualności ludzkiej rozpatrywane w odniesieniu do duchowości chrześcijań-skiej", której jestem autorem. Najpierw obiecał wsparcie, mówił, że współpracuje z trzystu dziennikarzami. Ale kiedy książka była już wydana i kiedy ją do niego wysłałem, to nastąpiło dziwne zaginięcie tej książki połączone z cudownym jej odnalezieniem po miesiącu, wtedy gdy zapowiedziałem złożenie reklamacji na Poczcie Polskiej. A później nie było już żadnej pomocy ze strony KPH, której prezesował wówczas Robert Biedroń. Napisałem o tym szczegółowo na moim blogu. Mogę jedynie domyślać się, dlaczego tak się stało, bo z tego, co słyszałem, Robert Biedroń jest podobno zdeklarowanym ateistą, należy przecież do Ruchu Palikota, a jak wiadomo, ateiści nie lubią Boga, a nawet w niego nie wierzą (śmiech). Poza tym mam jeszcze inne złe doświadczenie z Robertem Biedroniem.

- Jakie?

- Kiedy procesowałem się w dwóch procesach cywilnych i kilku administracyjnych z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zarzucając UKSW naruszenie zasady równego traktowania ze względu na moją orientację seksualną, poglądy prohomoseksualne i niepełnosprawność, prosiłem o wsparcie Roberta Biedronia jako posła ziemi słupskiej i ponownie tego wsparcia nie otrzymałem. To była dla mnie bardzo ważna sprawa, bo to były studia doktoranckie, tu się ważyła moja kariera naukowa i zawodowa. Po dwóch latach procesowania się przeze mnie z UKSW KPH skierowała do Sądu Okręgowego w Warszawie pismo, w którym sugerowała, że rzekomo skierowałem pozew do niewłaściwego sądu. Zamiast do sądu pracy skierowałem do sądu cywilnego. Stąd uważam, że dla dobra osób LGBT w Słupsku Robert Biedroń nie powinien zostać prezydentem naszego miasta.

Rozmawiał Zbigniew Marecki

Komentarz Roberta Biedronia. Nie jestem królem gejów

Robert Biedroń

Każdy orze, jak może. Jestem przekonany, że pan Kuleta wypowiada się pod wpływem posła
Zbigniewa Konwińskiego. Każdy ma prawo do głosu. Nie mogę zabronić panu Kulecie, który reprezentuje jednoosobową organizację, wypowiadania się. On już prezentował swój pogląd podczas jednej z debat. Nie jestem królem gejów. Jeśli pan Konwiński chce nim zostać, to proszę
bardzo. Na razie jednak nie zauważyłem, aby popierał usankcjonowanie prawne związków partnerskich. W każdej chwili może to zrobić. Środowisko LGBT będzie mu wdzięczne.

polecane: Flesz: otyłość zabija Polaków, problem rośnie i dotyczy nastolatków

Materiał oryginalny: Poseł Biedroń nie powinien być prezydentem Słupska - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 467

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
J
JBNT PO
W dniu 23.11.2014 o 21:38, Gość napisał:

Niestety, trzeba wybrać mniejsze zło i wybrać Konwińskiego.

Sam/Sama nie wiesz co mówisz !!
ZOBACZYSZ JAK BĘDZIE JAK WYGRA KOŃWINSKI ;/

JESZCZE GORZEJ NIŻ ZA PANA MACIEJA :)
 

zgłoś
G
Gość

Oczywiste jest ze Konwiński nie jest tym wymarzonym kandydatem. Natomiast wybór Biedronia byłby dla Słupska wręcz katastrofalny.

    Do tego wszystkiego mieszkańcy zrobią z siebie pośmiewisko w skali kraju. Już padło słowo PEDAŁOWO, czy jest to miło gdy jest się wyszydzanym i obiektem kpin ? Zastanówcie się, czy człowiek z desantu może być prezydentem miasta w którym, przebywa od kilku miesięcy, aczkolwiek od kilku dni siedzi sobie w Warszawce. On ma Słupsk głęboko w du***, taka jest prawda. Jak przegra wybory, to od razu wyjedzie ze Słupska do innego miasta, szukać jeleni. Poczytajcie na jego temat, już w nie jednym mieście próbował tych tanich sztuczek. Jejku, to przecież dokładnie jak przed laty z Tymińskim.

 

zgłoś
G
Gość

Już wszyscy w koło się śmieją , a co będzie jak faktycznie wybierzecie . Nie moja sprawa , bo nie wybieram na szczęście , ale argument będę miał ;) :D .

zgłoś
G
Gość
W dniu 23.11.2014 o 21:38, Gość napisał:

Niestety, trzeba wybrać mniejsze zło i wybrać Konwińskiego.

Tak też zagłosują Słupszczanie, tylko na forum kilku pederastów może sprawiać wrażenie że stanowią większość, tak oczywiście nie jest, to fałsz.
Ludzie w zdecydowanej większości zagłosują na Konwińskiego, który jest Słupszczaninem i zna Słupsk, jest ojcem i mężem i ma swoją rodzinę, a co sobą reprezentuje Biedroń ? niewiele, poza tym że jest słynny z tego że jest słynny, bo jest homoseksualistą z Bieszczad.
 

zgłoś
G
Gość

Niestety, trzeba wybrać mniejsze zło i wybrać Konwińskiego.

zgłoś
G
Gość
W dniu 20.11.2014 o 08:23, Gość napisał:

Prawda jest taka:1. GP powinno zwolnic mareckiego bo jego artykuły przedstawiają żenująco niski poziom i aż ociekają sympatią do PO..2. PO już ma porozdzielane stanowiska i dogaduje się z t wardowskim licytując stołki w zamian za poparcie.. jak wygra konwinski to słupskim ratuszem będzie rządzić wielka biznesowo-polityczna mafia..

zgadza sie !!!

zgłoś
G
Gość

Mnie osobiście Biedroń zupełnie nie przekonuje jestem za Konwińskim.

 

zgłoś
W
Winogrono

W telewizji Słupsk Robert Biedroń mówi, że jest zdecydowanie za likwidacją Straży Miejskiej, tymczasem w jego programie wyborczym czytamy: "Należy bardziej zaangażować straż miejską, aby szybko i skutecznie reagowała na prawdziwe problemy w życiu miasta, w tym pomagała osobom starszym i osobom z niepełnosprawnościami." To w końcu likwidować czy bardziej angażować?

 

zgłoś
G
Gość
W dniu 23.11.2014 o 20:40, Gość napisał:

Gdzie on tam nad jakimś jeziorem  ,  chyba nad brudną  kałużą , oszalały dziadek  w dziurze na Sobieskiego siedzi   i na stałym płatnym  zleceniu    od swoich odsuwanych ze stanowisk mocodawców  i pierniczy swoje obłąkańcze farmazony od rana do wieczora ,   prawdopodobnie leci na gotowanych makowinach  bo go tylko na nie stać ...........

 

 

 

Faktycznie , to prawdopodobieństwo jest możliwe , niejednokrotnie wspominał na forum o działce ... , że uprawia . Nawet ogłaszał , że koperek odstąpi za darmo , i jakieś zielsko żywopłotowe , ale o makowinach nie wspomniał sknerus jeden . Chociaż , może ten koperek to taki szyfr albo dilerska podpucha .

zgłoś
E
Ema

mnie osobiście Konwiński zupełnie nie przekonuje jestem za Biedroniem

zgłoś
c
czarna pantera
W dniu 23.11.2014 o 20:19, Gość napisał:

Czyżby to był  " człowiek śniegu " znad płytkiego jeziora , był taki artykuł na Gp.

 

Nieeee ! :lol:  Proszę ! :lol:
Nie jestem już nawet wstanie tego wszystkiego ogarnąć,
znowu zasmarkałem klawiaturę ze śmiechu ! :lol:

Proszę pisać w temacie i dać już spokój Jożinowi !

 

zgłoś
c
czarna pantera
W dniu 23.11.2014 o 20:40, Gość napisał:

...   prawdopodobnie leci na gotowanych makowinach  bo go tylko na nie stać ...........

 

:lol: :rolleyes: :lol:  ....na gotowanych makowinach ?! :lol:

Proszę jednak o trochę powagi, bo mimo tego że Jożin potrafi każdego rozbawić swoimi postami,

to jednak trzeba się skupić na meritum tego tematu....

 

 


....ale przyznać trzeba, że tekst z tymi makowinami jest przedni ! :lol: :lol: :lol:
 

zgłoś
G
Gość
W dniu 21.11.2014 o 11:36, Gość napisał:

Czy pamiętasz te wakacyjne dni,kiedy biegłaś z donosem do służb, że obrażają prezydenta na tym forum? A pamiętasz jak umorzono dochodzenie, którego byłeś inicjatorem i potem ciebie zbanowano na wieki?To że mieszkasz nad dużym jeziorem, z dala od ludzi, nie uzasadnia twojego chamstwa. Nawet ktoś bliski w Warszawie tego nie uzasadnia, prawda?Pozdrawiam-don/je2bny/1kolega

 

 

Gdzie on tam nad jakimś jeziorem  ,  chyba nad brudną  kałużą , oszalały dziadek  w dziurze na Sobieskiego siedzi   i na stałym płatnym  zleceniu    od swoich odsuwanych ze stanowisk mocodawców  i pierniczy swoje obłąkańcze farmazony od rana do wieczora ,   prawdopodobnie leci na gotowanych makowinach  bo go tylko na nie stać ...........

zgłoś
G
Gość

Całe nasze szczęście że do urn idą głosować przeważnie osoby doświadczone i starsze. Oni nie dadzą się nabrać na spadochroniarzy typu wasz biedron, wspólnie wybierzemy słupszczanina Z. Konwińskiego.

zgłoś
G
Gość
W dniu 23.11.2014 o 20:12, Gość napisał:

Don dziadku z pampersami w kroku przestań się chwalić prehistorią z lat 60-tych bo sie obfajdasz  i po co ci to-generalski apartament - pisali Kaziu , że mieszkasz w menelowatej  dziurze  na końcu  Sobieskiego ,  oto to  taki twój apartament !!

 

 

 

Czyżby to był  " człowiek śniegu " znad płytkiego jeziora , był taki artykuł na Gp.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3