Powrót do szkoły, na który wszyscy czekaliśmy – w CANAL+ telewizja przez internet

Materiał informacyjny CANAL +
Belfer©CANAL+
Belfer©CANAL+ fot.Robert Pałka
Nie da się zaprzeczyć – ten rok jest inny niż wszystkie. Bardziej niż na wakacje, wielu z nas czekało na… powrót do szkoły. Dla tych, którzy wyrośli już ze szkolnych murów, ale tęsknią wciąż za emocjami wywoływanymi przez dobrą high school drama, CANAL+ telewizja przez internet przygotował kolekcję filmów i seriali, które przeniosą ich wprost do świata szkolnych intryg i romansów.

W „Szkole rocka” czy w „Szkole melanżu” – wszędzie można spotkać „Wredne dziewczyny”, ambitnego „Belfra” i „Zakochaną złośnicę”, która niejednemu zawróci w głowie. A dzięki najnowszej usłudze CANAL+ telewizja przez internet, która łączy w sobie tradycyjną telewizję na żywo ze światem VOD, wszystkie szalone historie wprost ze szkolnego podwórka mogą trafić na dowolny ekran w każdym domu. Bez konieczności podpisywania stałej umowy, z pierwszym miesiącem za darmo – powrót do szkoły jeszcze nigdy nie był taki prosty! Wystarczy zarejestrować się na stronie ogladaj.canalplus.pl i cieszyć się szkolnymi emocjami!

W kolekcji „Powrót do szkoły” w ramach usługi CANAL+ telewizja przez internet znalazła się bogata oferta filmów i seriali, które poruszają – na wesoło i na serio – aspekty szkolnego życia. Wśród dostępnych w ramach kanałów CANAL+ PREMIUM, Filmbox, Paramount Pictures czy HBO filmów i seriali znalazły się m.in.:

„Zakochana złośnica” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, komedia) – szalona romantyczna komedia dla nastolatków z Julią Stiles oraz Heathem Ledgerem w rolach głównych. Współczesna wersja Sheakespearowskiego „Poskromnienia złośnicy”. Rozwiedziony lekarz Walter Stratford wychowuje córki według surowych zasad. W myśl jednej z nich młodsza Bianca może zacząć spotykać się z chłopcami, jeśli starsza Katarina będzie to już robić. O ile jednak urocza Bianca (Larisa Oleynik) cieszy ogromnym powodzeniem, to silna i niezależna Katarina (Julia Stiles) wyraźnie stroni od chłopców. Rówieśników uważa za niedojrzałych i nierównych sobie. Bianka jest tym faktem przerażona. Chciałaby się umówić z przystojnym Joey'em Donnerem (Andrew Keegan) nie wie jednak jak wyjść z patowej sytuacji. Niespodziewanie, on opracowuje chytry plan. Postanawia przekupić cieszącego się raczej złą reputacją Patrica Veronę (Heath Ledger), aby zaczął ubiegać się o względy Kat. Pełna uroku komedia opowiadająca o problemach współczesnych amerykańskich nastolatków.

„Wredne dziewczyny” (Paramount Pictures w CANAL+ telewizja przez internet, komedia) – Cady mieszkała w Afryce, ale nie ma pojęcia jak 'dziko" może być w cywilizowanym świecie, dopóki nie natknie się na wredną „Królową Pszczół', którą w tej szkole jest wyrachowana Regina George.

Mean Girls TM & copyright © 2004 PARAMOUNT PICTURES. All Rights Reserved

„Belfer” (CANAL+ PREMIUM, serial kryminalny) – śmierć dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością Dobrowic. W tym samym czasie zjawia się tam nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, Paweł Zawadzki. Rozpoczyna własne śledztwo. Chociaż wszyscy mieszkańcy się znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt niczego nie powie. Belfer zostaje sam.

Belfer©CANAL+_fot.Robert Pałka

„Szkoła melanżu” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, komedia) – Amy i Molly, dwie najlepsze przyjaciółki, pilnie uczyły się przez całe cztery lata liceum, zaniedbując życie towarzyskie. Jednak w przeddzień ukończenia szkoły zaczynają żałować, że poświęciły wszystko nauce. Chcąc nadrobić stracony czas, postanawiają zabawić się do upadłego. Imprezowa komedia stanowiąca dziewczyńską odpowiedź na kultowego „Supersamca”.

„Mikołajek” (Filmbox w CANAL+ telewizja przez internet, film familijny) – drogą dziecięcej dedukcji Mikołajek dochodzi do wniosku, że niebawem jego spokój zakłóci przyjście na świat młodszego rodzeństwa. Sądzi, że teraz rodzice przestaną go kochać i porzucą w ciemnym lesie. Ale od czego szkolni koledzy. Ferajna obmyśla plan działania… Zapraszamy na brawurową ekranizację przygód francuskiego małolata, którego wymyśliła spółka: René Goscinny i Jean-Jacques Sempé.
„Hashtag” (CANAL+ PREMIUM, serial obyczajowy) – wśród młodych mieszkańców Göteborga nieoczekiwaną popularność zdobywa konto na Instagramie, na którym publikowane są zdjęcia nastolatków połączone z obraźliwymi komentarzami natury seksualnej.

Hashtag (C) ReInvent

„Szkoła rocka” (Paramount Pictures w CANAL+ telewizja przez internet, komedia ) – Jack Black wciela się w rolę niepokornego i nadambitnego gitarzysty. Wyrzucony z zespołu, zatrudnia się w liceum jako zastępca nauczyciela i zamienia grzecznych prymusów w rockmenów z krwi i kości.

TM & COPYRIGHT © 2020 BY PARAMOUNT PICTURES. ALL RIGHTS RESERVED

„Glee” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, serial komediowy) – nauczyciel hiszpańskiego Will Schuester (Matthew Morrison) przejmuje opiekę nad podupadłym szkolnym zespołem wokalnym, przyciągającym wyrzutków z całego liceum. Wydobywa z nich ukryte talenty i przygotowuje do występu w regionalnym konkursie chórów.

Materiał oryginalny: Powrót do szkoły, na który wszyscy czekaliśmy – w CANAL+ telewizja przez internet - Polska Times

Dodaj ogłoszenie