Praca: Poszukiwany specjalista ds. sprzedaży reklamy

RED
Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz podnosić swoje kompetencje i nie boisz się nowych wyzwań ta praca jest dla Ciebie!

Polska Press Grupa – oddział w Słupsku aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Doradcy klienta- specjalisty ds. sprzedaży reklamy

miejsce pracy: Słupsk

Polska Press jest wydawnictwem prasowym działającym na terenie całej Polski. Znasz Głos Szczeciński, Głos Koszaliński i Głos Pomorza, MM Trendy, Naszemiasto.pl?To właśnie m.in. MY! Jesteśmy liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych w naszym kraju.

Poszukujemy osoby komunikatywnej, lubiącej sprzedaż, media i reklamę. Osoby kreatywnej, która potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące tworzenia i rozwijania produktu reklamowego.

Pracując dla nas będziesz odpowiedzialny za:

-Pomoc wzmocnieniu reklamowo-wizerunkowym firm w głównej mierze ugruntowanych lokalnie (aktywna sprzedaż produktów reklamowych Polska Press Grupy m.in. do serwisów internetowych, mediów społecznościowych oraz tytułów prasowych produktów Polska Press Grupy)

-Budowanie długofalowych relacji z klientami. A Sprzedaż powierzchni reklamowych w rożnego typu tematycznych dodatkach redakcyjnych. A Kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientem biznesowym.

Oczekujemy:

-Zaangażowania
-Pozytywnej postawy
-Doświadczenia w sprzedaży

Oferujemy:

-Pracę w energicznym uśmiechniętym zespole
Wsparcie szkoleniowe na każdym etapie współpracy
Pracę od poniedziałku do piątku godziny 8:00 - 16:00 lub 9.00 - 17.00
Wolne weekendy
Jasne warunki finansowania i premiowania

W zamian otrzymasz:

-stałe godziny pracy i jedna zmiana
-możliwość rozwoju zawodowego
-ekipa zgranych ludzi
-pakiet szkoleń
-podstawa i premia

Aplikuj: www.polskapress.pl zakładka: Kariera/oferty-pracy

#wyraźniedlaCiebie

Wysyłając do Nas swoją aplikację akceptujesz poniższe informacje: Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 672) przy ul. Domaniewskiej 45, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000002408 (dalej: „my” lub „Polska Press”). Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa dodatkowych danych, o które zapytujemy w formularzu, wówczas będziemy mogli wykorzystać te informacje w procesie rekrutacji. Ponadto, jeżeli wyrażą Państwo dodatkową zgodę, będziemy wykorzystywać Państwa dane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dost pu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych, w tym wycofania zgody zostały zawarte w Nocie Informacyjnej dostępnej na www. polskapress.pl/pl/kariera/nota. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polska Press Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych żądanych przez Polska Press Sp. z o.o., dla potrzeb rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji*. *w przypadku wyrażenia zgody będziemy wykorzystywać Państwa dokumenty aplikacyjne w naszych rekrutacjach mających miejsce w okresie jednego roku od dnia złożenia przez Państwa dokumentów. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Więcej informacji o fir-mie: www.polskapress.pl

Jak budować dobre relacje z ludźmi? #ZROZUM

Wideo

Dodaj ogłoszenie