Pracowity weekend dla tenisistów z Miastka (zdjęcia)

Andrzej Gurba
Miniony weekend był bardzo pracowity dla tenisistów stołowych z Miastka.

W sobotę odbył się regionalny turniej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. W zawodach wzięło udział 70 zawodników. W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali: kat. leśników - Karol Sztobnicki z Miastka, kat. 4 LIGA i amatorzy - Peikowski Fabian - Starogard Gdański, kat. 3 liga i wyżej - Szurgot Piotr - Starogard, kat. 50 plus - Pawlicki Jan- Kępice, kat. policjanci - Baumgart Krzysztof - Bytów, kat. kobiet - Szurgot Agata - Starogard Gdański. Miasteccy tenisiści zajęli następujące miejsca: Mikołaj Ruciński (4) Biernacki Piotr (9), Tomasz Czutro (12), Majewski Marcin (15), Sztobnicki Paweł (39), Hasulak Adam (32), Pustelnik Krzysztof (41) - wszyscy w kat 4 liga. Dariusz Adamczyk - 6 miejsce w kat 3 liga.

W niedzielę natomiast czterech miasteckich kadetów rywalizowało w Gdańsku w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym. Mikołaj Ruciński zajął wysokie 2 miejsce, Biernacki Piotr 5 miejsce, Pustelnik Krzysztof 21 miesjce , Niewiadomski Kacper 25 miejsce .Turniej wygrał Samuel Michna UKS Lis Sierakowice.