PRAWYBORY 2018 Głosowanie zakończone. Zobacz wyniki

  PRAWYBORY 2018 Głosowanie zakończone. Zobacz wyniki

  DM

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  PRAWYBORY 2018 Głosowanie zakończone. Zobacz wyniki
  Rozpoczynamy wielką akcję - PRAWYBORY wszystkich prezydentów, burmistrzów i wójtów, a także radnych sejmiku województwa, rad powiatów oraz miast w naszym województwie. Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 21 października? Zagłosuj już dziś i zobacz kto ma największe szanse na zwycięstwo.
  PRAWYBORY 2018 Głosowanie zakończone. Zobacz wyniki

  Zobacz aktualne wyniki prawyborów

  Kliknij i wybierz:

  PREZYDENCI
  BURMISTRZOWIE
  WÓJTOWIE
  SEJMIK WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
  RADY POWIATÓW
  RADY MIAST  Tak jak w prawdziwych wyborach

  W naszej akcji można głosować dokładnie tak, jak w prawdziwych wyborach. Prezentujemy listy kandydatów zarejestrowanych przez Państwową Komisję Wyborczą , w podziale na okręgi wyborcze, w których będziemy głosować 21 października.

  W Prawyborach zostaną wybrani pomorscy włodarze - prezydenci i burmistrzowie miast oraz wójtowie gmin. Głosować można także na radnych rad powiatów oraz radnych rad wszystkich miast na Pomorzu. Wybierzemy również skład przyszłego Sejmiku Województwa Pomorskiego.

  Wyniki Prawyborów będzie można śledzić na żywo w internecie. W drukowanym wydaniu gazety będzie zamieszczać rankingi, a po zakończeniu głosowania obszernie zaprezentujemy wyniki.

  Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 28 września i potrwa do wtorku 9 października do godz. 22.

  Szansa na prezentację dla kandydatów

  Nasza akcja to doskonała szansa dla wszystkich kandydatów, aby jeszcze przed wyborami zaprezentować się wyborcom. Przy wynikach Prawyborów może być zamieszczone zdjęcie, a kandydaci mają możliwość redagowania własnej prezentacji.

  Informacji o akcji udziela Anna Zawiślak - tel. 94 347 35 47, (pon-pt w godz 9.00-15.00) e-mail: anna.zawislak@polskapress.pl

  Regulamin
  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo