Prezydent Kobyliński przeprasza za skatepark, będą kary dla...

  Prezydent Kobyliński przeprasza za skatepark, będą kary dla urzędników (oświadczenie prezydenta)

  Krzysztof Piotrkowski

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Skatepark przy ulicy Małcużyńskiego

  Skatepark przy ulicy Małcużyńskiego ©Łukasz Capar

  Zgodnie z naszymi przewidywaniami jutro nie uda się otworzyć skateparku. Prezydent zapowiada ostre konsekwencje wobec podwładnych.
  Skatepark przy ulicy Małcużyńskiego

  Skatepark przy ulicy Małcużyńskiego ©Łukasz Capar

  Wczoraj chcieliśmy się upewnić, że przesuwany kilkakrotnie termin otwarcia skate-parku przy ul. Małcużyńskiego w Słupsku dojdzie w końcu do skutku. W odpowiedzi otrzymaliśmy oświadczenie prezydenta miasta:

  "Serdecznie przepraszam wszystkich zainteresowanych, a w szczególności młodzież i dzieci z naszego miasta, za niedotrzymanie terminu otwarcia skate parku w Słupsku. Podając informację, że zostanie on oddany do użytku 1 sierpnia br. zaufałem ludziom, którzy mnie zapewnili o takim terminie ostatecznego oddania do użytku tej inwestycji.

  Osoby te nadużyły mojego zaufania i zostaną ukarane dyscyplinarnie karą nagany albo upomnienia. Jednocześnie informuję, że w przypadku powtórzenia się takiej sytuacji zostaną one zwolnione z pracy. Dotyczy to resortowego Zastępcy Prezydenta Miasta i podległych mu pracowników, odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Przyrzekam solennie, że osobiście zajmę się nadzorem nad tą inwestycją i wyrażam nadzieję, iż będzie ona niebawem ukończona."

  Maciej Kobyliński
  Prezydent Miasta Słupska

  Rzecznik prezydenta nie komentuje oświadczenia.

  Wciąż też nie jest znany termin otwarcia skate-parku, który przypomnijmy, miał działać już ponad rok temu. Resortowym prezydentem, któremu się dostanie jest Ryszard Kwiatkowski.

  Tuż przed otwarciem skate-parku przed wakacjami okazało się, że asfalt jest źle wylany, poza tym były błędy w projekcie. Należy rozmontować wszystkie urządzenia i wylać asfalt na nowo.

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (17)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (17) forum.gp24.pl

  Warto zobaczyć

  Nowa edycja budżetu obywatelskiego Podwyżka opłat za śmieci w Słupsku

  Polub nas na Facebooku

  Wideo ze Słupska

  Zdjęcia ze Słupska

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej