MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy (23.07.2024). Zobacz prasówkę z najważniejszymi wydarzeniami z wczoraj. Bądź na bieżąco

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 22.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Drugi dzień na Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. Na lotnisku w Podczelu bawią się fani muzyki elektronicznej [ZDJĘCIA, WIDEO] ”?

Prasówka 23.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Drugi dzień na Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. Na lotnisku w Podczelu bawią się fani muzyki elektronicznej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tak bawią się fani muzyki elektronicznej podczas drugiego dnia Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. W wydarzeniu bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Festiwal rozpoczyna się każdego dnia od godziny 18:00 i trwa do godziny 04:30. Festiwalowicze, którzy mieszkają na terenie festiwalu mogą w ciągu dnia korzystać z dodatkowych atrakcji.

Nie przegap promocji!

📢 Pierwszy dzień Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. Tak bawili się fani muzyki elektronicznej [zdjęcia, wideo]

W piątek wieczorem ruszyła 20 edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu. W tym trzydniowym wydarzeniu udział weźmie kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to wyjątkowe wydarzenie. Na pewno wyjątkowo prezentują się cztery sceny, w tym bajeczna biała scena, gdzie na zakończenie festiwalu przewidziany jest pokaz pirotechniczny.

📢 Podinsp. Grzegorz Bortkun został zastępcą komendanta policji w Bytowie

Dzisiaj w auli naszej komendy odbyła się uroczystość, podczas której rozkaz o powierzeniu obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie otrzymał podinsp. Grzegorz Bortkun. W uroczystości udział wzięła kadra kierownicza bytowskiej komendy oraz pracownicy cywilni.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 23.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Gerard B. pozostanie w areszcie do 21 września. Tak zdecydował Sąd Rejonowy w Słupsku

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Słupsku na ponownym posiedzeniu aresztowym – po uchyleniu poprzedniego postanowienia – zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Gerarda B., podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego, w wyniku którego zginął motocyklista Rafał Fortuński. Z punktu widzenia prawnego sprawa jest skomplikowana, bo podejrzany w ciągu niespełna miesiąca został aresztowany już trzeci raz.

📢 Jedenaścioro chętnych do rządzenia gminą Kobylnica. Znamy już wszystkie komitety wyborcze

W poniedziałek, 22 lipca, poznaliśmy wszystkie jedenaście komitetów wyborczych, które wystawią swoich kandydatów na stanowiska wójta gminy Kobylnica. Są nazwiska już wcześniej znane i wymienianie, ale także zupełnie nowe. Niektórzy już rozpoczęli intensywną kampanię wyborczą. Wybory odbędą się 1 września.

📢 Tak mieszka Alicja Majewska. Zobacz piękną willę z ogrodem piosenkarki. Wpadnij do wyjątkowego domu Alicji Majewskiej

Dom Alicji Majewskiej jest wyjątkowy. Tę utalentowaną piosenkarkę kochają miliony Polaków. Na scenie występuje już od ponad pięćdziesięciu lat i cały czas zachwyca swoich fanów. Zaglądamy do przytulnego domu Alicji Majewskiej w stolicy. Zobaczcie, jak pięknie się prezentuje świeżo wyremontowany strych zaaranżowany przez architektów. Tak wyjątkowo mieszka Alicja Majewska.

📢 Miejska biblioteka otwarta po blisko dwuletnim remoncie. Jest stylowo i nowocześnie

Zakończył się remont Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku. Dawny kościół norbertanek przeszedł metamorfozę. Zachowując swój styl architektoniczny, biblioteka stała się nowoczesną przestrzenią dostępną dla osób niepełnosprawnych. Na otwarcie goście przyszli z kwiatami i prezentami.

📢 Przewróciła się ciężarówka z ładunkiem. Ruch na DW 209 koło Jutrzenki utrudniony

Poważne utrudnienia na drodze wojewódzkiej 209 między Jutrzenką a Barnowem. Do rowu wpadła ciężarówka.

📢 Obrzydlistwa na talerzu rodem z PRL? Dziś już nikt tego nie je! A kiedyś tak nam smakowało...

Szpinak jak krowi placek, mleko z kożuchem, kotlety z mortadeli, zupa owocowa, ozorki w sosie chrzanowym… Obrzydlistwo! W czasach PRL jedliśmy różne dania, na których wspomnienie aż przechodzą ciarki! Dziś już nikt jego nie je! Poznajcie nas subiektywny ranking dań z PRL, które niekoniecznie były smaczne! Z sentymentem wspominacie paróweczki w sosie chrzanowym? A wiecie, że 100 kg parówek produkowano przede wszystkim z miazgi kostnej, skórek, tłuszczu i białka w proszku? Brzmi smacznie? Chyba nie!

📢 Te osoby nie powinny pić kawy! Jeżeli masz te objawy to lepiej ją odstaw. Kofeina może negatywnie wpływać na nasze zdrowie! 22.07.2024

Te osoby nie powinny pić kawy. Zastanawiasz się, kto powinien zrezygnować z jej picia? Masz te objawy? Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki kawy. Kofeina to główny składnik, który może negatywnie wpływać na zdrowie osób, które przesadzają z ilością kawy. Są takie osoby, które powinny zmniejszyć lub całkowicie odstawić kawę. Sprawdź, kto powinien odstawić kawę! Jeżeli masz te objawy, to zrezygnuj z jej picia!

📢 Jaka jest jakość paliw na stacjach? W 2023 r. 2,5 proc. próbek nie spełniało norm. Głównie to olej napędowy

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,59 proc. skontrolowanych próbek paliw ciekłych – prawie dwa razy więcej, niż w 2022 r. Nieprawidłowości głównie dotyczą oleju napędowego, za to nie stwierdzono ich w przypadku LPG.

📢 PKP PLK buduje z rozmachem w Słupsku i na trasie do Lęborka. Zobacz zdjęcia z drona

Prace przy inwestycji kolejowej idą pełną parą. W Słupsku i na trasie do Lęborka trwa budowa nowych torów kolejowych. Przebudowywane jest także przejście podziemne oraz wiadukty kolejowe nad ulicą Szczecińską oraz ul. Bałtycką. Obecnie trwa także uzgadnianie organizacji ruchu na czas przebudowy wiaduktu nad ul. Grunwaldzką. A przy ul. Przemysłowej z kolei powstaje nowy budynek nastawni Lokalnego Centrum Sterowania, z którego będzie ruch pociągów.

📢 Wypadek na trasie Miastko-Węgorzynko. Troje dzieci w szpitalu

Do poważnego wypadku doszło między Miastkiem a Węgorzynkiem. Dzieci z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

📢 Osoby o tym imieniu piją najwięcej alkoholu. Kto znalazł się na liście? 22.07.2024

Nasze imiona odpowiadają za wiele naszych cech charakteru. Zobaczcie zatem, kto pije najwięcej alkoholu. Pamiętajcie, że alkohol szkodzi zdrowiu i jest tylko dla osób pełnoletnich!

📢 Kobiety o tych imionach są rozrzutne. Pieniądze się ich nie trzymają 22.07.2024

Często się zastanawiamy, czy imię może mieć wpływ na nasz charakter i nasze zachowania? Co prawda nie wszyscy się z tym zgadzają, to często nasze imiona odzwierciedlają nasz styl życia. Jak to przekłada się na nasze finanse? Sprawdziliśmy, co można wyczytać z kobiecych imion. Prezentujemy kobiece imionach, które zbyt łatwo wydają pieniądze. Zobacz listę.

📢 Kobiety na całe życie. Taka żona to marzenie. Lista zalet nie ma końca 22.07.2024

To, jakie imię nosimy, może sporo nam powiedzieć o preferencjach, naszym charakterze, a nawet zawodowe predyspozycjach. Co więcej, imię może również świadczyć o tym, jaką żoną i matką będziemy! Które kobiety są na całe życie? O których marzą mężczyźni? Zobacz listę żeńskich imion.

📢 Mężczyźni o tych imionach są najlepszymi mężami. Mają cudowny charakter [LISTA] 22.07.2024

Poszukujesz idealnego faceta na całe życie? Te osoby są najlepszymi mężami. Ci mężczyźni to partnerzy na całe życie, na których się nie zawiedziesz i będą z Tobą do grobowej deski. Jeśli ciągle się zastanawiasz w sprawie wyboru partnera, zobacz listę. Może okaże się niezbędna!

📢 Mężczyźni o tych imionach są najgorszymi mężami. Mają trudny charakter [LISTA] 22.07.2024

Od początku wydają się wspaniałymi partnerami życiowymi, a po ślubie wszystko diametralnie się zmienia. Co możemy wyczytać z konkretnych imion? Zobacz, jacy mężczyźni muszą się bardzo starać w roli mężów. Potrzeba jednak więcej silnej woli - ci mężczyźni muszą się mocniej starać, aby być dobry mężami. Zobacz listę męskich imion, które mogą świadczyć o trudnym charakterze.

📢 Te znaki zodiaku to najtrudniejsze żony. Mają ciężki charakter [LISTA] 22.07.2024

Na początku wydają się wspaniałymi partnerkami, a po ślubie wszystko diametralnie się zmienia. Wtedy pokazują ukochanemu prawdziwy charakter. Co możemy wyczytać w horoskopie o konkretnym znaku zodiaku? Zobacz listę!

📢 Te znaki zodiaku będą szczęśliwe w 2024 roku? To będzie wspaniały rok. Co czeka cię w 2024 roku? 22.07.2024

Czy możesz liczyć na szczęście w miłości? Jaki będzie rok 2024 w sferze zawodowej? Które znaki zodiaku będą szczęśliwe w 2024 roku? Sprawdź nasz horoskop na nowy rok i dowiedz się, jakie jest Twoje przeznaczenie.

📢 Jak przyciągnąć bogactwo i dobrobyt? Zobacz, jakie rzeczy warto mieć w swoim portfelu [LISTA] 22.07.2024

Kto z nas nie wierzy w przesądy. Szczególnie te, które dotyczą sfery finansowej. W zapewnieniu sobie finansowej pomyślności olbrzymią pomocą będą przedmioty przyciągające pieniądze - talizmany i amulety stworzone w odpowiedni sposób z odpowiednich materiałów, zawierające w sobie symbole bogactwa. Zobacz listę!

📢 Te imiona przyciągają pieniądze. Sprawdź, czy twoje imię ma szczęście w finansach [LISTA] 22.07.2024

Imiona odgrywają najbardziej znaczącą rolę w naszym życiu. Kształtują cechy naszej osobowości. Imiona od dawna mają przypisywany szereg znaczeń. Co nasze imiona mówią o finansach w naszym życiu? Sprawdź, czy twoje imię ma szczęście w finansach.

📢 Tak wyglądały dawniej wakacje nad morzem. Historia w kolorze prosto z archiwum! Lato m.in. w Jastarni i na Półwyspie Helskim. NOWE ZDJĘCIA

Tak przed II wojną światową wyglądał odpoczynek nad polskim morzem. Wakacje nad Bałtykiem i Zatoką Pucką w latach 20. i 30. poprzedniego wieku to był czas, gdy nad dla tego rybacko-rolniczego regionu pojawiła się nowa perspektywa. Turystyka zaczęła nabierać kształtów i... za naszym pośrednictwem kolorów. Tak mogłyby wyglądać historyczne wakacje, gdyby sfotografować je na kolorowym filmie.

📢 Mieszkańcy gminy Potęgowo popłynęli Łupawą kajakami [zdjęcia]

Gmina Potęgowo zorganizowała dla swoich mieszkańców spływ kajakowy rzeka Łupawą. Kilkadziesiąt osób miało okazje zmierzyć swoje siły z rwącym nurtem wody.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS i GIF. Te produkty wycofano ze sklepów: Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Aldi, Netto, Żabka, POLOmarket 22.07.2024

Nowe ostrzeżenie GIS, aktualne na dzień 22.07.2024! Oto lista produktów, które zostały wycofanych przez sklepy sieci: Biedronka, Lidl, Netto, Kaufland, POLOmarket, Auchan. Sprawdź nowe ostrzeżenie sanepidu. Lista została ostatnio powiększona o nowe produkty i przedmioty. Oto szkodliwe rzeczy, które muszą usunąć ze swoich półek sklepy zgodnie z decyzją, które wydał Główny Inspektor Sanitarny oraz Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Sprawdź listę!

📢 Tak mieszka Maciej Stuhr. Zobacz, jak aktor urządził się w lesie. Wyjątkowy dom Macieja Stuhra w pięknej okolicy – galeria

Maciej Stuhr porzucił życie w stolicy i uciekł za miasto. Aktor wraz z ukochaną żoną Katarzyną oraz dzieciakami - Stanisławem i Tadeuszem - już na dobre wyprowadził się z Warszawy. Zobacz, gdzie teraz ładuje akumulatory i mieszka Maciej Stuhr. Tak się urządził nieopodal popularnych term syn Jerzego Stuhra.

📢 Zaskakująca Francja: 9 mało znanych miejsc i atrakcji, które warto odwiedzić. Mała Wenecja, mechaniczny słoń, rekordowa plaża i inne cuda

Marzysz o wycieczce do Francji, ale nie znosisz tłumów i drożyzny? W takim razie Paryż odpada, ale na szczęście są jeszcze we Francji takie miejsca – zabytki, cuda przyrody, atrakcje dla dzieci – o których słyszał mało który turysta. Nadal nie ma tam tłumów, nie brakuje za to wrażeń. Poznaj 9 zaskakujących i mało znanych miejsc we Francji, które warto odwiedzić w czasie urlopu lub wakacji.

📢 Śmierć Rafała Fortuńskiego. Dzisiaj zapadnie kolejna decyzja w sprawie aresztowania Gerarda B.

Dzisiaj, w poniedziałek 22 lipca, Sąd Rejonowy w Słupsku ma rozstrzygnąć, czy Gerard B, podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, po którym zmarł motocyklista Rafał Fortuński, pozostanie w areszcie. Sprawa ta wróciła do ponownego rozpoznania.

📢 Najlepsze MEMY o turystach. Wypoczynek na plaży czy w górach? Wszędzie spotkamy Januszy, czyli Polak na wakacjach 22.07.2024

W sezonie wakacyjnym turyści są zmorą wielu miejscowości wypoczynkowych. Niezależnie, czy pojedziemy nad morze, czy w góry, wszędzie spotkamy prawdziwe tłumy. Niestety, podczas urlopów turyści często pozostawiają dobre maniery w domu, nie przestrzegają przepisów, a nad morzem nieodłącznym elementem są panowie przechadzający się po centrum miejscowości w samych kąpielówkach. Nie uszło to oczywiście uwadze internautów, którzy tworzą o turystach MEMY i inne śmieszne obrazki. Jak turystów widzą internauci? Na pewno się uśmiejecie! Zobaczcie najlepsze MEMY o turystach!

📢 Młode kobiety poszukiwane przez policję w całej Polsce. Nie mają jeszcze 25 lat! [ZDJĘCIA] 22.07.2024

Na liście osób poszukiwanych przez policję znajduje się kilkadziesiąt kobiet, które nie skończyły jeszcze 25 lat. Dlaczego są poszukiwane? Może rozpoznasz którąś z nich?

📢 Szykuje się rewolucja w dostępie do służby zdrowia? Na razie opóźnia się pilotaż e-rejestracji. Na Pomorzu sprawdzaliśmy kolejki!

Zapowiadany przez Ministerstwo Zdrowia pilotaż centralnej e-rejestracji, prawdopodobnie ruszy dopiero jesienią. Eksperci są sceptyczni. Jak twierdzą, ta koncepcja jest „kompletnie nierealna, wręcz utopijna” i nie jest lekarstwem na kolejki.

📢 Ahoj przygodo, Summer Camp Redzikowo zaprasza!

Nocowanie pod namiotem w Summer Camp Redzikowo? Oczywiście, że tak! To frajda nie tylko dla dzieci, rodzice również mogą być zaskoczeni, jak miło i w ciekawy sposób można spędzić czas.

📢 Góralska msza święta w kościele Najświętszego Zbawiciela w Ustce

Tradycją już się stało, że podczas swojej wakacyjnej wizyty pod nazwą Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce górale uczestniczą w mszy świętej. Tak też było w niedzielę 21 lipca, gdy w samo południe kapela góralska przybyła z muzyką i śpiewem do kościoła Najświętszego Zbawiciela w Ustce.

📢 Park Wschodni w Słupsku. Jak po czterech latach wyglądają kliny zieleni na os. Hubalczyków? [ZDJĘCIA]

Park Wschodni w Słupsku im. Janusza Grocholewskiego to miejsce, do którego warto wybrać się na spacer. Powstał jako park linearny w 2020 roku – po czterech latach zadomowiła się w nim zieleń, choć nie brakuje też podniszczonej infrastruktury.

📢 Masz taki samochód? Super. Te samochody mają bardzo mało usterek w oficjalnym rankingu ADAC

Kupno dobrego najmniej awaryjnego samochodu to marzenie wszystkich kierowców. Jeszcze jakby był tani - byłoby idealnie. Gdzie taki znaleźć? Osoby chcące kupić samochód mają swoje sposoby na wybranie tego najlepszego. Jedni radzą się znajomego mechanika, inni przeglądają raporty awaryjności. Jeden z takich raportów przygotowuje ADAC, czyli niemiecki automobilklub. Jak w nim wypadły stosunkowo młode, bo trzyletnie małe samochody? Który model jest najmniej awaryjny? Sprawdźcie!

📢 Zakończyła się modernizacja oczyszczalni ścieków w Damnicy. Teraz ma działać efektywniej

Gmina Damnica poinformowała, że zakończyła się modernizacja lokalnej oczyszczalni ścieków. Prace miały na celu zwiększenie jej przepustowości i wydajności.

📢 Garden Party u Karola w Słupsku. Wystąpiła folk-rockowa formacja Rzepczyno Folk Band

Słupski Ośrodek Kultury zaprosił dzisiaj (21 lipca) na Garden Party u Karola. Koncert odbył się w Parku im. Jerzego Waldorffa, przed pomnikiem Karola Szymanowskiego.

📢 Smaki dzieciństwa na jarmarku w Karżnicy. Kulinarne wspomnienia wróciły [ZDJĘCIA]

W sobotę, 20 lipca, w Karżnicy w gminie Potęgowo zorganizowano jarmark smaków dzieciństwa. Były nie tylko wyroby kulinarne, ale również zorganizowano konkursy.

📢 Tragiczny pożar w Starych Łosienicach. Wewnątrz przyczepy kempingowej znaleziono zwłoki

Służby badają szczegółowe okoliczności nocnego pożaru na kempingu w Starych Łosienicach (gm. Steżyca). Po ugaszeniu płomieni wewnątrz spalonej przyczepy strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

📢 Abonament RTV w 2024 roku. Oto jak zachować się podczas kontroli pracowników Poczty Polskiej? Sprawdź!

Abonament RTV w 2024 roku. W Polsce przeprowadzane są kontrole w związku z opłatami abonamentu RTV. Pracownicy Poczty Polskiej odwiedzają mieszkania i domy, w celu sprawdzenia, czy dana osoba opłaciła abonament radiowo telewizyjny. Nie od dziś wiadomo, że wiele osób unika opłacania abonamentu. Zastanawiasz się, czy kontroler ma prawo wejść do naszego mieszkania i sprawdzić czy wywiązaliśmy się z tego obowiązku? Jakie prawa mają pracownicy Poczty Polskiej? Sprawdź, jakie kary mogą zostać nałożone w przypadku stwierdzenia braku opłaty za abonament RTV.

📢 Budowa słynnej zapory w Solinie. Doszło do ludzkich tragedii, wsie znalazły się pod wodą

W 1968 roku oddano do użytku zaporę w Solinie. Imponująca hydrotechniczna budowla przyciąga co roku rzesze turystów. Aby powstała, trzeba była zalać wodą kilka wsi. Doszło do dramatycznych wydarzeń, do ludzkich tragedii.

📢 Bielsko-Biała daje czadu nad morzem! Górale opanowali Ustkę [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kapele, zespoły, świetna muzyka, kiermasz rękodzieła cenionych twórców ludowych, piękne wystawy i warsztaty artystyczne – te i wiele innych atrakcji przywieźli bielszczanie nad morze, gdzie trwa doroczna impreza Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce. Włodarze zaprzyjaźnionego miasta nie zapomnieli też o zmarłym burmistrzu Ustki Jacku Graczyku, z którym współpracowali przez wiele lat.

📢 Niedzielna giełda w Koszalinie. Zobacz co można znaleźć na stoiskach [ZDJĘCIA]

W niedzielne przedpołudnie odwiedziliśmy koszalińską giełdę na terenach podożynkowych. Piękna pogoda zachęca do spacerów. Jesteście ciekawi, co można znaleźć na stoiskach? Zobaczcie!

📢 Najtańsze noclegi nad Bałtykiem. Nie musisz wydawać fortuny, aby wypocząć nad morzem

Czy nad Bałtykiem da się wypocząć, nie płacąc fortuny za nocleg? Ile kosztuje noclegowa doba niedaleko plaży w hotelach, pensjonatach, domkach. I jakie są tam warunki? Sprawdziliśmy najtańsze miejscówki nad Morzem Bałtyckim. Zobaczcie.

📢 Zamiast muszelek znad morza wrócą z córeczką. Laura urodziła się dwa miesiące przed czasem

Jedni z wakacji nad morzem przywożą muszelki i kamyki, a inni – jak Agnieszka i Michał z podkarpackiej Dębicy – wrócą z… córeczką. Laura pojawiła się na świecie prawie dwa miesiące szybciej niż było to planowane. Mimo ogromnego stresu, jaki towarzyszył jej narodzinom, rodzice są wdzięczni, że urodziła się właśnie w słupskim szpitalu.

📢 Groty, bunkry i jaskinie. Niesamowity pieszy szlak na Kaszubach. Poleca National Geographic

Ten niesamowity szlak na Kaszubach poleca National Geographic. Szlak "Tajemnice Lasów Mirachowskich" łączy ze sobą piękno polskiego krajobrazu i historię. Przy ścieżce są m.in. groty, bunkry. 6-kilometrowy szlak urządziło Nadleśnictwo Kartuzy. Spacer w sercu Kaszub jest atrakcyjny o każdej porze roku.

📢 Kurkowe szaleństwo w lesie. Mieszkanka zebrała prawie 40 kilogramów kurek w czasie jednego popołudnia

To istne kurkowe szaleństwo. Barbara Ciżmowska, mieszkanka podmiasteckiej wsi, zbiera rekordowe ilości kurek. Jej ostatni wyczyn to prawie 35 kilogramów jednego popołudnia. Rekordowy zbiór to 42 kilogramy kurek.

📢 Monitoring ma oko na słupszczan. Zobacz, które miejsca obserwują miejskie kamery [ZDJĘCIA]

W parkach, przy szkołach i na newralgicznych skrzyżowaniach. Najważniejsze miejsca w Słupsku obserwuje łącznie 297 kamer miejskiego monitoringu. Sprawdziliśmy, gdzie znajduje się ich najwięcej.

📢 Sparing przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi. Gryf Słupsk - Darłovia Darłowo 6:0

W sobotę (20 lipca) piłkarze Gryfa Słupsk rozegrali trzeci kontrolny mecz przed startem rozgrywek w III lidze. Słupszczanie na stadionie przy ulicy Zielonej pokonali Darłovię Darłowo 6:0.

📢 Ścigano się wokół sopockiego molo! To pierwsze w tym roku wydarzenie upamiętniające Jacka Starościaka

Wyścig pływacki dookoła sopockiego molo im. Jacka Starościaka za nami. To pierwsze z serii wydarzeń, które miało miejsce w sobotę, 20 lipca, o godzinie 12:00. Wyścig z 25-letnią tradycją zakończył się, a wszyscy uczestnicy mogli liczyć na pamiątkowe medale.

📢 Anita waży 300 kilogramów. Chce wyzdrowieć i żyć jak normalny człowiek

Anita waży 300 kilogramów. Jest przykuta do łóżka. Ma dopiero 31 lat i całe życie przed sobą. Otyłość to nie efekt zaniedbania, ale wielu chorób, z którymi się zmaga. Córka jest w domu dziecka, ponieważ Anita nie jest w stanie samodzielnie się nią opiekować. Marzenie ma jedno. Wyzdrowieć, stanąć na nogi, wyjść z domu, pracować i żyć jak każdy inny człowiek. Ale przede wszystkim odzyskać Nikolę.

📢 Dziecięca Zagroda w Swołowie. Zabawa z folklorem dla najmłodszych [ZDJĘCIA]

Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie w ten weekend zorganizowało coroczne pomorskie święto wszystkich dzieci – „Dziecięcą Zagrodę”, czyli edukacyjno-artystyczne spotkania z rzemiosłem, teatrem, śpiewem i wiejskimi zabawami! Tematem tegorocznego spotkania są „Malowane ptaki”.

📢 Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 6 w Mianowicach. Nie żyje motocyklista

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę po południu w Mianowicach (gmina Damnica) na drodze krajowej nr 6. Kierujący osobówką nie zachował ostrożności i uderzył w motocyklistę, który zmarł mimo reanimacji.

📢 Garden Party u Karola w Słupsku. Zobacz program na dwie niedziele

Słupski Ośrodek Kultury latem co niedzielę zaprasza na plenerowe koncerty cyklu Garden Party u Karola. Odbywają się w Parku im. Jerzego Waldorffa, przed pomnikiem Karola Szymanowskiego. Początek o godzinie 12. W tę niedzielę wystąpi zespół Rzepczyno, a za tydzień transowy duet. Zobacz program.

📢 Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce. Przepiękna i wzruszająca wystawa "Koronacja"

Bielsko-Biała przyniosło Ustce mądre przesłanie. Miasta partnerskie rozpoczęły swoje doroczne wakacyjne spotkanie od przejmującej wystawy portretów kobiet, które walczą z rakiem. Niektóre z nich już odeszły. Skończył się ich czas, ale wciąż są wśród nas… Królowe życia - utrwalone na fotografiach w pięknych krepinowych koronach.

📢 Badania archeologiczne na Starym Rynku w Słupsku zmierzają do końca. Przejazd ulicą Grodzką dopiero po wakacjach [ZDJĘCIA]

Trwają prace na Starym Rynku w Słupsku. Wkrótce zakończą się badania archeologiczne i rozpoczną roboty drogowe. Ulicą Grodzką przejedziemy po wakacjach.

📢 W Szkole Policji w Słupsku świętowano uroczyście. Były awanse, gratulacje i życzenia

Obchody policyjnego święta w słupskiej Szkole Policji odbyły się z udziałem zastępcy Komendanta Głównego Policji. Podczas uroczystości obecni byli między innymi samorządowcy, dowódcy jednostek garnizonu słupskiego oraz przedstawiciele innych formacji mundurowych, urzędów i organizacji. Wyróżniającym się policjantom wręczono medale i awanse na wyższe stopnie i stanowiska służbowe.

📢 Bon energetyczny dla mieszkańców Słupska. Kto i ile może dostać?

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku 1 sierpnia rozpocznie nabór wniosków o wypłatę bonu energetycznego. To jednorazowe wsparcie finansowe przysługujące gospodarstwom domowym. Kto i ile może dostać w ramach bonu energetycznego?

📢 Jest jedenaścioro chętnych do fotela wójta gminy Kobylnica. Wybory odbędą się 1 września

W czwartek, 18 lipca, minął termin zgłaszania komitetów wyborczych, które wystawią swojego kandydata na wójta gminy Kobylnica. Zgłosiło się jedenaście komitetów. Wybory odbędą się 1 września.

📢 Święto policji w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku. Były awanse i odznaczenia

W Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku odbyły się obchody Święta Policji, podczas których funkcjonariusze otrzymali nominacje na wyższe stopnie służbowe. W uroczystości, której gospodarzem był Komendant Miejski Policji w Słupsku mł. insp. Mariusz Mejer, udział wzięli również Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Bogusław Ziemba, przedstawiciele władz samorządowych i służb mundurowych, a także instytucji, które na co dzień współpracują z Policją.

📢 W Mianowicach karetka uderzyła w policyjnego busa, a potem w drzewo. Duże utrudnienia na krajowej szóstce

Około godziny 10.30 w Mianowicach, na drodze krajowej numer 6, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem karetki i busa policyjnego. Kierujący transportem medycznym najechał na tył jadącego przed nim busa, którym jechali policjanci z Wydziału Konwojowo-Ochronnego KWP w Gdańsku. Ze względu na duże utrudnienia na drodze krajowej, ruchem kierują policjanci.

📢 Festiwal Lata w Główczycach. Dwa dni muzyki i atrakcji

W Główczycach rozpoczyna się Festiwal Lata. Do niedzieli odbędzie się wiele imprez, koncertów, animacji, konkursów i wielu innych wydarzeń. Wystąpi m.in. zespół Masters oraz Gosia Andrzejewicz.

📢 Betoniarka przewróciła się, gdy kierowca zjechał na pobocze. To cud, że żyje

Straż Pożarna i policja pracują na miejscu zdarzenia, do którego doszło nad ranem w piątek, 19 lipca w miejscowości Damno.
33-letni kierujący betoniarką, jadąc w stronę Główczyc, wjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie man, którym kierował przewrócił się na bok. Z betoniarki, na pobocze wyciekł przewożony beton. Droga w tym miejscu jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

📢 Zatrzymanie przez policję było nieprawidłowe, ale słuszne. Kibic Gryfa Słupsk przegrał w sądzie. Nie dostanie zadośćuczynienia

Sąd Okręgowy w Słupsku oddalił roszczenie kibica, który został zatrzymany po meczu Gryfa Słupsk z Pogonią Lębork w czerwcu 2021 roku. Proces wykazał, że zatrzymanie - z pobiciem przez policjanta – było nieprawidłowe, ale słuszne, bo kibic atakował funkcjonariuszy.

📢 Koncert Sanah w Koszalinie. Artystka przyciągnęła tłumy fanów do amfiteatru [zdjęcia]

Sanah nie trzeba nikomu przedstawiać. W czwartkowy wieczór wystąpiła na scenie koszalińskiego amfiteatru, który wypełnił się po brzegi.

📢 Śmierć harcerek na jeziorze Gardno. Katastrofa, która w 1948 roku wstrząsnęła Polską

Mija 76 lat od tragicznego wydarzenia na jeziorze Gardno. 18 lipca 1948 roku utonęły w nim 22 harcerki i trzy osoby dorosłe. Był to największy dramat, jaki wydarzył się Polsce na wodach śródlądowych.

📢 Śmierć Rafała Fortuńskiego. Zaskakująca decyzja sądu w sprawie aresztowania podejrzanego kierowcy

Sąd Okręgowy w Słupsku uchylił postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Gerarda B., podejrzanego o spowodowanie wypadku, po którym zginął motocyklista Rafał Fortuński. To jednak nie oznacza, że podejrzany wyjdzie na wolność. Sprawa wraca do Sądu Rejonowego w Słupsku.

📢 Jerzy Stuhr spoczął na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Wzruszający pogrzeb wspaniałego aktora i twórcy

Pogrzeb Jerzego Stuhra w Krakowie. Wybitny aktor spoczął na Cmentarzu Rakowickim. Najpierw odbyła się msza w kościele św. Piotra i Pawła, potem urnę z prochami wybitnej postaci polskiej kultury złożono w grobowcu rodziny Stuhrów. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina, a także wielka reprezentacja ludzi świata kultury, przyjaciele z desek teatru i filmowego planu. Nie zabrakło też widzów, fanów, wielbicieli jego talentu.

📢 Tak mieszka Joanna Racewicz. Zajrzyj do luksusowej willi dziennikarki. Piękny dom Joanny Racewicz w prestiżowej okolicy - galeria zdjęć

Joanna Racewicz mieszka w nowoczesnym domu w stolicy, który urządziła z pomocą projektantów. Zaglądamy do luksusowej willi Joanny Racewicz i sprawdzamy, w jakich wnętrzach czuje się najlepiej dziennikarka. Koniecznie zobacz, jak prezentują się wnętrza wyjątkowego domu dziennikarki.

📢 Zarobki, nieruchomości, samochody. Co znajduje się w oświadczeniach majątkowych włodarzy Słupska?

Na włodarzach gmin, radnych i najważniejszych urzędnikach spoczywa obowiązek składania oświadczeń majątkowych. Muszą w nich wykazać swoje dochody, posiadane nieruchomości, ale też finansowe zobowiązania. Jakie majątki zadeklarowały najważniejsze osoby w słupskim ratuszu?

📢 Oto najlepsze memy o wędkarzach i ich pasji. Wędkarstwo to styl życia! 18.07.2024

Wędkarstwo uznawane jest przez wielu ludzi za styl życia. Jeszcze inni uważają, że to hobby najlepsze na świecie. Internauci przygotowali sporą dawkę śmiesznych memów, z których z pewnością uśmiejesz się do łez. W Internecie można natknąć się na liczne zdjęcia, prezentujące bardzo udane połowy. Nie mówimy tutaj tylko o Polsce, ale również wyprawy Polaków na zagraniczne wędkowanie. Wędkarz mają ogromny dystans do siebie i potrafią się śmiać sami z siebie. Zobaczcie najzabawniejsze memy!

📢 Waloryzacja emerytur 2024. Ile wyniesie minimalna emerytura? Tyle pieniędzy dostaną seniorzy! 18.07.2024

Waloryzacja emerytur 2024. Wzrosła wysokość rent i emerytur. Wielu seniorów w Polsce czeka na wypłatę pierwszych świadczeń po waloryzacji. Na jakie kwoty mogą liczyć osoby pobierające świadczenie emerytalne? Przedstawiamy tabelę z wyliczeniami kwot brutto i netto. Sprawdź koniecznie!

📢 To koniec 800 plus! Tym rodzicom odebrane zostanie świadczenie rodzinne. Oto kiedy nie dostaniesz pieniędzy na dziecko? Sprawdź! 18.07.2024

Tym rodzicom zostanie odebrane świadczenie rodzinne 800 plus. W Polsce rodzice mogą liczyć na szereg form wsparcia finansowego. Świadczenie to, ma na celu poprawić sytuację materialną rodzin. Rodzice dziecka mogą liczyć np. na becikowe, kosiniakowe czy też zasiłek wychowawczy. Świadczenie nie należy się jednak wszystkim. Sprawdź, komu może zostać odebrane 800 plus!

📢 Rzadkie monety z PRL poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdź, które są najdroższe i ile można za nie zarobić! 18.07.2024

Stare, rzadkie i najcenniejsze monety z PRL. Pieniądze z tego okresu, są teraz warte nawet kilkaset razy więcej, niż w dniu ich pojawienia się na rynku. Najczęściej poszukiwane monety przez kolekcjonerów są bardzo rzadkie i mają długą historię. Wartość kolekcjonerska niektórych pieniędzy robi ogromne wrażenie. Jakie numizmaty są teraz najcenniejsze? Aukcje z monetami z PRL z roku na rok biją kolejne rekordy popularności. Za te monety kolekcjonerzy są w stanie zapłacić krocie! Sprawdź koniecznie, bo może masz je w domu!

📢 Malowniczy zachód słońca zachwycił turystów wypoczywających w Ustce [ZDJĘCIA]

Nadmorskie zachody słońca to jedno z najpiękniejszych spektakli natury. To magiczny teatr z niepowtarzalną grą świateł i kolorów na niebie i wodzie, gdy błękit przeplata się z różem, czerwienią, pomarańczem, fioletem i złotem. W środę późnym wieczorem turyści w Ustce byli świadkami malowniczego zachodu słońca. Zobacz naszą fotogalerię!

📢 Słupski sąd wydał Niemcom Polaka ściganego za handel środkami dopingującymi w sporcie

Sąd Okręgowy w Słupsku przekazał Niemcom Marcina T., ściganego europejskim nakazem aresztowania za handel środkami dopingującymi, które pozwalają osiągać dobre wyniki w sporcie i nabierać masy ciała. Niemieckimi klientami Marcina T. byli klienci o arabskich nazwiskach.

📢 S6 od Trasy Kaszubskiej do Słupska. Dużo się dzieje na budowie [ZDJĘCIA]

Odcinek S6 od Bożegopola Wielkiego do Leśnic jest w budowie. Na najnowszych fotografiach widać, jak prace ziemne wyznaczają przebieg przyszłej ekspresówki, co jest zwiastunem znaczącego postępu. Trasa ta, będąca kluczowym elementem rozbudowy infrastruktury drogowej w regionie, ma znacząco wpłynąć na poprawę komunikacji i bezpieczeństwa.

📢 Pogrzeb Jerzego Stuhra. Tłumy odprowadziły go na wieczny spoczynek. Tak wyglądała ostatnia droga aktora i reżysera

Rodzina, przyjaciele, wierni fani, znajomi ze świata kina – tłumy żegnały uwielbianego aktora i reżysera Jerzego Stuhra. Pogrzeb odbył się dzisiaj (17 lipca) w Krakowie. O godzinie 12 w kościele św. Piotra i Pawła przy ul. Grodzkiej w Krakowie rozpoczęła się msza pogrzebowa, a szczątki pochowano na Cmentarzu Rakowickim, w rodzinnym grobowcu.

📢 Sentymentalny spacer po Gminie Smołdzino. Wyjątkowe archiwalne zdjęcia

Sentymentalny spacer po Gminie Smołdzino. W przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie galerii zdjęć obejrzeć możemy zarówno zdjęcia przedwojenne, jak i te wykonane po 1945 roku przedstawiające dawne życie lokalnej społeczności, budynki które już nie istnieją lub mają w tej chwili inne przeznaczenie oraz ujęcia mieszkańców sprzed lat podczas wykonywania codziennych prac. Autorami fotografii są mieszkańcy Gminy, którzy udostępnili je nieodpłatnie lub pozyskali na potrzeby Wystawy organizowanej przez Stowarzyszenie „Słowiniec” kilka lat temu w ramach projektu „Spotkania z historią”.

📢 Spór o ruiny pałacu w Kamnicy. Minister kultury nie pozwala ich rozbierać, choć obiekt jest rozkradany. Mamy nowe unikalne zdjęcia zabytku

Minister kultury kolejny raz nie zgodził się na wykreślenie z rejestru zabytków ruin pałacu w Kamnicy (gm. Miastko). Starał się o to starosta bytowski Leszek Waszkiewicz, bo chce je rozebrać. Co teraz? Starosta się zastanawia. Teoretycznie jest kilka opcji. Dodajmy, że ruina to własność Skarbu Państwa. Zobaczcie nowe zdjęcia pałacu w Kamnicy (także wnętrze), jeszcze z czasów, kiedy pałac miał się dobrze.

📢 Pobojowisko na planie, ekranie i osi czasu. Film kręcono w naszym regionie [ZDJĘCIA]

Konny zaprzęg galopuje do szpitala wioząc zakrwawionych pasażerów. Za chwilę ostro tu hamuje poradziecki łazik. Oglądająca te sceny starowinka skrzeczy: - Znowu wojna! A kto z kim teraz walczy?

📢 Potężna ulewa w Bytowie. Woda zalała ulice i sklepy (ZDJĘCIA)

Olbrzymia burza przeszła we wtorek (16.07) po południu nad Bytowem. Do tej pory strażacy mają pełne ręce roboty. Jak zwykle, przy większej ulewie zalana jest. m.in. ulica Zielona oraz Wojska Polskiego. Poziom wody w rzekach też jest bardzo wysoki. Na miejscu są strażacy, który wypompowują nadmiar wody.

📢 Strefa Imprez. Sezon w nadmorskich klubach w pełni. Tak się bawiliście [ZDJĘCIA]

Sezon wakacyjny w klubie Euphoria w pełni. W jednym z najpopularniejszych miejsc w Łebie odbyły się imprezy z udziałem znanych artystów i DJ-ów. Zobacz, jak bawiliście się na ostatnich wydarzeniach muzycznych.

📢 Niesamowita Góra Piachu na Pomorzu. Wejdź na nietypową atrakcję turystyczną

Pomorska Góra Piachu to nietypowa atrakcja turystyczna. Jest do niej łatwy dojazd. Każdy może wspiąć się na górę. Mamy morze piasku. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. I przy dobrej pogodzie są niezapomniane panoramy na okolice.

📢 ​Albania: mały kraj z pięknymi widokami i wielką historią

Na talerzu Bałkany i Grecja, tylko taniej. Plaże kamieniste, ale aż dwa ciepłe morza. Góry, pagórki i doliny cieszą oko turysty, chociaż jednocześnie przez ukształtowanie terenu sieć dróg nie jest imponująca, a kolejowej prawie brak. No i historia… Boleśnie doświadczyła Albanię, ale, o dziwo, obce armie nie zniszczyły starożytnych i średniowiecznych zabytków do gołej ziemi. Jest co oglądać, co zwiedzać i co zjeść.

📢 TOP 10 jezior na Pomorzu! Piękne widoki i idealne miejsca do odpoczynku. Sprawdź, gdzie jechać nad jezioro w województwie pomorskim

Długi weekend 2022 sprzyja nie tylko wyjazdom nad morze, ale także nad jeziora. Tych nie brakuje też na terenie województwa pomorskiego. Sprawdźcie TOP 10 jezior na Pomorzu.

📢 Początek lipca na budowie drogi S6 Koszalin - Słupsk. Trwają pierwsze roboty bitumiczne [ZDJĘCIA]

W naszym regionie trwają intensywne prace przy budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku z Sianowa do Słupska. Przyjrzeliśmy się, jak przebiegały one w pierwszych dniach lipca.

📢 Przedwojenne Miastko. Fotografie i pocztówki z kolekcji byłego mieszkańca miasta

Przedstawiamy fotografie i pocztówki przedstawiające dawne Miastko. To kolekcja Hansa-Jürgena Knaacka, który urodził się w Miastku (ówczesnym Rummelsburgu) 20 lipca 1937 r. – mieszkał w domu przy obecnej ulicy Młodzieżowej 2. Najstarsze fotografie i pocztówki mają ponad 100 lat. Wszystkie są opisane.

📢 W Rowach sezon w pełni, ale tłumów nie ma [zdjęcia]

Sezon letni w pełni, zatem zajrzeliśmy do Rowów, które są częstym celem weekendowych wypadów mieszkańców Słupska i regionu. Choć wakacje trwają już trzy tygodnie, to jednak tłumów wczasowiczów nie zauważyliśmy.

📢 Pamiętacie te słupskie lokale? Tak się kiedyś bawiono [zdjęcia]

W dziejach Słupska zapisało się wiele lokali, w których można było nie tylko dobrze zjeść, ale i zabawić. Wiele nie przetrwało do dziś, inne zmieniły właścicieli, albo nazwę. Przypominamy znane słupskie lokale.

📢 Potworny ból i złamane życie. Ofiary pijanego kierowcy zeznają przed Sądem Rejonowym w Słupsku

Przed Sądem Rejonowym w Słupsku rozpoczął się proces Bartłomieja J., oskarżonego o spowodowanie po pijanemu wypadku na ulicy Szczecińskiej w Słupsku, którego skutki ofiary będą odczuwać do końca życia. Para jadących na motocyklu dwudziestoparolatków przeżyła cudem. Po dramacie na drodze straciła zdrowie, pracę i nadzieję na normalną przyszłość.

📢 Ostatnie pożegnanie Rafała Fortuńskiego. Tragicznie zmarłego policjanta pochowano na Starym Cmentarzu w Słupsku

We wtorek, 2 lipca, odbyła się ceremonia pogrzebowa śp. podinsp. Rafała Fortuńskiego – wykładowcy Szkoły Policji w Słupsku, motocyklisty, który pod koniec czerwca zginął w tragicznym wypadku. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina, przyjaciele, koledzy ze służb mundurowych.

📢 Miliony euro na kolejne inwestycje w regionie słupskim. W Białym Spichlerzu w Słupsku podpisano porozumienie w tej sprawie

Ponad 54 miliony złotych trafi do gmin powiatu słupskiego w ramach unijnych dotacji przyznawanych przez urząd marszałkowski dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Aż 39 milionów złotych przeznaczono na zakup nowych autobusów elektrycznych dla MZK Słupsk. Ich testy już trwają na ulicach.

📢 Wypadek w Koszalinie. Ciężarówka leżała na drodze do góry kołami [ZDJĘCIA]

Do wypadku przy ul. Mieszka I w Koszalinie doszło w piątek około godz. 8:30. W okolicy Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego zderzyło się auto osobowe z ciężarówką.

📢 Jarmark Ludowy w Karżnicy. W zabawie nie przeszkodziła nawet kapryśna pogoda! [ZDJĘCIA]

Nawet intensywne opady deszczu nie przeszkodziły w zorganizowaniu wyjątkowego Jarmarku Ludowego w Karżnicy w gminie Potęgowo. Jak zawsze nie zabrakło wystawców z lokalnymi produktami i pysznego jedzenia.

📢 Te kryształy z PRL to prawdziwe skarby !!! Kolekcjonerzy płacą za nie po kilka tysięcy złotych. Masz takie w domu? 20.05.2024

Kryształy z PRL cieszą się ogromną popularnością wśród kolekcjonerów. Okazuje się, że za pamiątki po naszych rodzicach czy dziadkach dostać można naprawdę duże pieniądze. Przedmioty te często zalegają w naszych regałach, piwnicach czy strychach a wartość ich może kształtować się od kilkudziesięciu złotych do aż kilku tysięcy bo aż tyle mogą za nie zapłacić amatorzy pamiątek z PRL. Zobacz ile dziś kosztują stare kryształy z PRL i gdzie można je sprzedać.

📢 Duże zmiany dla pasażerów kolei w Słupsku. Zaczął funkcjonować dworzec tymczasowy

Od poniedziałku (25 marca) podróżni w Słupsku korzystają z tymczasowego dworca kolejowego. Dotychczasowy dworzec PKP zamknięto dla pasażerów. Niedługo ruszy jego rozbiórka.

📢 Psy do adopcji ze schroniska w Słupsku. Wszystkie zwierzaki czekają na nowego i kochającego właściciela [ZDJĘCIA]

W słupskim schronisku dla zwierząt, na nowy i kochający dom czeka wiele zwierzaków. Wiele osób chciałoby adoptować szczeniaka, jednak warto zastanowić się też nad przygarnięciem starszego psa. Dorosłe bezdomniaki mają statystycznie mniejsze szanse na znalezienie nowego domu. Dziś to właśnie one chcą się państwu przedstawić.

📢 Tych rzadkich znaczków pocztowych szukają kolekcjonerzy. Ich ceny zwalają z nóg. Masz je w domu? 14.03.23

Znaczki pocztowe cały czas są w cenie. Mimo, że czasy się zmieniają i ludzie co raz rzadziej korzystają z tradycyjnych usług pocztowych to jednak znaczki wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród hobbystów filatelistyki i kolekcjonerów. Ceny niektórych znaczków lub ich kolekcji mogą zwalać z nóg i są warte fortunę. Masz takie znaczki pocztowe w domu? Sprawdź ile są warte.

📢 Sunrise Festival 2019. Piękna strona festiwalu [ZDJĘCIA]

W niedzielny wieczór w kołobrzeskim Podczelu zakończył się Sunrise Festival 2019. Zobaczcie zdjęcia z najpiękniejszymi uczestniczkami festiwalu!

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza