"Przespali" pierwszą kwartę

(suw)
Koszykówka - I liga mężczyzn. KKS Poznań - Daikin Kotwica Kołobrzeg 82:84

Kiedy po pierwszej kwarcie gospodarze, którym wszystko wychodziło prowadzili różnicą 17 punktów, wydawało się, że koszykarze Daikin Kotwicy zanotują kolejną porażkę. Tymczasem w kolejnych minutach goście zaczęli znacznie lepiej grać w obronie i odrabiać straty. W sumie dogonili rywali w 34 minucie, a później trwała wyrównana walka do końca. Na kilkanaście sekund przed końcem Andrzej Karaś popisał się siódmą "trójką" w tym meczu i kołobrzeżanie prowadzili 84:81. W odpowiedzi rzutu za trzy próbował Janowicz i był przy tym faulowany. Wykorzystał tylko jeden z trzech rzutów wolnych i sukces zanotowali kołobrzeżanie.

Więcej wiadomości sportowych w poniedziałkowym dodatku Sport wydanie papierowe Głosu Pomorza