Przez kota może trafić do sądu

  Przez kota może trafić do sądu

  Zbigniew Marecki

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  - Jestem złodziejem kota - powiedział dzisiaj w naszej redakcji Jarosław J. z Dębnicy Kaszubskiej, który postanowił wyjaśnić, jak to się stało, że w jego domu znalazł się Klakier, bury kot, ponad 5 lat mieszkający w markecie Fimal przy ul. Zielonej w Słupsku.
  Przez kota może trafić do sądu
  Wg naszego rozmówcy wziął kota z marketu ostatnią sobotę.

  - Interesowałem się nim już kilka miesięcy wcześniej. Wtedy uzyskałem zgodę na jego zabranie od jednej z pracownic. Jednak ponieważ przez pewien czas nie miałem dobrych warunków, to na zabranie kota zdecydowałem się dopiero w sobotę - mówi pan Jarosław. Wg niego kot szybko zadomowił się u niego, ale gdy w niedzielę wypuścił go na dwór, to kot czmychnął.

  To jednak nie jest jedyny jego problem, bo jak się okazuje, pracownicy marketu uważają, że kot, który przez kilka lat był ich maskotką i ulubieńcem, ...został ordynarnie ukradziony. Z tego względu zdjęcie złodzieja utrwalone przez monitoring przekazali policji.
  Na zdjęciu znajduje się Jarosław J., jak niesie kota przytulonego do piersi. Wg pracowników pan Jarosław nikogo nie poinformował, że zabiera kota. Policja już wręczyła panu Jarosławowi wezwanie. 10 września chce go wysłuchać i wyjaśnić sprawę. Nie jest wykluczone, że z powodu kota mieszkaniec Dębnicy Kaszubskiej trafi do sądu.

  - Jedyna nadzieja w tym, że uda mi się dotrzeć do pani, która potwierdzi, że zabrałem kota. Na szczęście mam już jej imię i nazwisko. Muszę jej tylko poszukać, bo już nie pracuje w Fimalu - dodaje pan Jarosław.

  Pomóc może też kot, jeśli będzie tak miły i się znajdzie.


  ZOBACZ TAKŻE: Wiecznie przerażony? Internauci pokochali kota o oryginalnej mimice

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (36)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (36) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo