Puchar Polski: Głos Pomorza - Karol Pęplino 1:4 (wideo, zdjęcia)

Drużyna Głosu Pomorza.
Drużyna Głosu Pomorza. Łukasz Capar
W meczu I rundy Pucharu Polski, Głos Pomorza Słupsk przegrał z grającym w klasie okręgowej Karolem Pęplino 1:4 (0:2).
Puchar Polski: Glos Pomorza Slupsk - Karol Peplino 1:4 (0:2)

Puchar Polski: Głos Pomorza Słupsk - Karol Pęplino 1:4 (0:2)

Piłkarze Karola nie mieli łatwo w początkowych minutach i nieco problemów z rozmontowaniem obrony Głosu. Dobrze w bramce gospodarzy spisywał się kandydat na senatora Hubert Boba. Uległ dopiero strzałom Damiana Pieniaka i Dominika Gruszki. Nie miał wiele roboty bramkarz Marcin Petrus, ale kilka razy musiał wykopać piłkę zastępując obrońców.

W drugiej połowie gole padły dopiero w końcówce. Próbował szczęścia grający tym razem w polu bramkarz Marcin Rusakiewicz, ale nie udało mu się zdobyć gola. Bramkę dla Głosu zdobył były zawodnik Gryfa Krzysztof Winiarski po rzucie karnym podyktowanym przez sędziego Sylwestra Barczyńskiego i faulu na innym byłym gryficie Piotrze Piszko. W ekipie Głosu grał również ojciec Krzysztofa - Fryderyk.

Głos Pomorza Słupsk - Karol Pęplino 1:4 (0:2)
0:1 Damian Pieniak (18), 0:2 Dominik Gruszka (28), 0:3 Paweł Gorzała (79), 1:3 Krzysztof Winiarski (88 - karny), 1:4 Daniel Ziembiński (90)

Głos Pomorza Słupsk: Hubert Boba - Maciej Ciarka, Fryderyk Winiarski, Jacek Jędrych, Krzysztof Głowinkowski, Jarosław Stencel (77 Grzegorz Butrym), Cezary Malinowski, Krzysztof Winiarski, Grzegorz Hilarecki (71 Krzysztof Nałęcz), Piotr Piszko, Sylwester Krawczyk.

Karol Pęplino: Marcin Petrus - Błażej Wasylko, Michał Lubański, Dominik Gruszka, Michał Nejman, Piotr Bokacz, Mateusz Bewersdorff, Daniel Ziembiński, Adam Gołąb (63 Mateusz Tymecki), Paweł Gorzała, Damian Pieniak (55 Marcin Rusakiewicz).