Puchar Polski: Jantar Ustka - Pomorze Potęgowo 4:0 (3:0)

Henryk Patyk (czerwony strój) nie przebił się ani razu przez defensywę Jantara.
Henryk Patyk (czerwony strój) nie przebił się ani razu przez defensywę Jantara. Kamil Nagórek
Jantar Ustka rozbił Pomorze Potęgowo, a w Czarnem i Lęborku reprezentanci okręgówki pokonali czwartoligowców.

W Ustce w meczu Jantara/Euro-Industry i Pomorza Potęgowo gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w pierwszych dwunastu minutach zdobyli dwie bramki. W roli głównej wystąpił Łukasz Stasiak, który bezlitośnie wykorzystał błędy Kamila Gapskiego. Potem jeszcze Adrian Solczak wepchnął piłkę do siatki. Po przerwie potęgowianie próbowali atakować, ale nie mieli pomysłu na sforsowanie usteckiej defensywy. Gracze z Ustki kontrolowali grę. Końcowy sukces przypieczętował Stasiak. Wynik mógł być wyższy, ustecki napastnik w 85. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Jego sygnalizowany strzał obronił Łukasz Król, który zadebiutował w potęgowskiej bramce. Pomorze rozczarowało. Oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę, czerwone kartki oglądali Solczak i Damian Gałek.

Jantar/Euro-Industry Ustka - Pomorze Potęgowo 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Łukasz Stasiak (4), 2:0 Stasiak (12), 3:0 Adrian Solczak (31), 4:0 Stasiak (70).

Jantar/Euro-Industry: Gołębiewski, Cudziło, Dawid Giszka (60 Łukasik), Jarowski, Górniewicz, Pluta (46 Oczujda), Kowalewski (60 Badowski), Michał Mytych, Solczak, Terefenko (46 Lisowski), Stasiak.

Pomorze: Król, Gałka, Kaczmarek (46 Kamil Ulanowski), Kamil Gapski (46 Staszczuk), Burak, Mariusz Mikołajczyk, Patyk, Damian Mikołajczyk, Jaskólski, Luzak (46 Kublik - 68 Robert Ulanowski), Formela.

Niespodzianka w Czarnem. Czarni zagrali dobry mecz. Czwartoligowcy z Pęplina niewiele mieli do powiedzenia. W zespole gospodarzy duże ożywienie wnieśli rezerwowi. Goście zobaczyli 7 żółtych i 2 czerwone kartki.

Czarni Czarne - Karol Pęplino 5:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Sebastian Pudzianowski (22), 2:0 Paweł Łacko (głową - 42), 2:1 Błażej Wasylko (rzut wolny - 56), 3:1 Łukasz Kościan (63), 4:1 Grzegorz Kozanko (76), 5:1 Łacko (83).

Czarni: Celiński, Karol Kozanko, Żmuda-Trzebiatowski, Wnuk-Lipiński, T. Spryszyński, Zych (81 Małka), Purgał, Łazor (51 Kościan), Damian Adamczyk, Pudzianowski (64 Grzegorz Kozanko), Łacko (86 Kozieł).

Karol: Rusakiewicz, Wasylko, Karol Petrus, Mettel (70 Gruszka), Lubański (46 Marcin Petrus), Świątczak, Nejman, Mateusz Pietras (70 Bartoś), Gołąb (46 Tomaszewski), Bokacz, Cieślak.

W Lęborku gra była wyrównana. Miejscowi bramkę zdobyli po rzucie rożnym, gdy przytomnie zachował się Kacper Markowski i z główki pokonał przodkowskiego bramkarza. Goście mieli trzy sytuacje, ale ich celowniki były fatalnie ustawione.

Pogoń Lębork - Murkam Przodkowo 1:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Kacper Markowski (głową - 58)

Pogoń: Kortas (88 Czekirda), Smolarek (76 Kultys), Jasiński, Godlewski, Kołucki, Wolszlegier, Iwosa, Witkowski, Stankiewicz (90 Żurawski), Musik (62 Szutenberg), Markowski.