Puchar Polski: Legia Warszawa - Gryf Wejherowo 1:1 (0:0)

sten
W pierwszym meczu wygrała Legia 3:0 i to ona przeszła do półfinału.
W pierwszym meczu wygrała Legia 3:0 i to ona przeszła do półfinału. Łukasz Capar/archiwum
Dzielnie spisali się w rewanżowym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski w Warszawie piłkarze III-ligowego Gryfa Wejherowo. Stawili czoła faworyzowanej Legii remisując 1:1 (0:0).

Goście mieli dobre okazje na kolejne bramki w drugiej połowie, ale nie udało ich się wykorzystać Michałowi Fidziukiewiczowi i Łukaszowi Krzemińskiemu.

Legia Warszawa - Gryf Wejherowo 1:1 (0:0)
0:1 Tomasz Kotwica (64), 1:1 Michał Żyro (90)

Legia: Skaba - Rzeźniczak, Żewłakow, Choto, Kiełbowicz, Novo (76 Wawrzyniak), Gol (65 Wolski), Vrdoljak, Ljuboja (46 Żyro), Radović, Blanco.

Gryf: Duda - Felisiak, Kostuch, Kochanek, Oleszczuk, Toporkiewicz (59 Krzemiński), Szymański, Kotwica (88 Szudrowicz), Kołc, Gicewicz (46 Ł.Pietroń), Fidziukiewicz.

W pierwszym meczu wygrała Legia 3:0 i to ona przeszła do półfinału. W innym meczu Wisła Kraków pokonała Lecha Poznań 1:0 (1:0) po bramce Cwetana Genkowa w 25 minucie. Tydzień temu także wygrała Wisła 1:0. W środę zagrają Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice (w pierwszym meczu 4:1 dla chorzowian) oraz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (0:2).