Puchar Polski: Słupia Charnowo wyrwała zwycięstwo. Wyniki II rundy

Rozegrano mecze II rundy Pucharu Polski w regionie słupskim. Bardzo emocjonująco było na stadionie w Charnowie.

Goście z Damnicy grający w klasie A musieli uznać wyższość zespołu grającego o klasę niżej. Damniczanie już po kwadransie prowadzili 3:0 (pierwszy gol już w 13. sekundzie) i chyba za wcześnie poczuli się zwycięzcami. Przed przerwą Piotr Szumski zdobył gola z karnego, a po przerwie znów trafił do siatki. Gospodarze poczuli swoją szansę i poszli za ciosem. Dziesięć minut przed końcem gola zdobył Adrian Książek.

Słupia Charnowo - KS Damnica 4:3 (1:3)
Bramki: 0:1 Krzysztof Kozłowski (1 - 13 sekunda), 0:2 Michał Golański (3), 0:3 Krzysztof Kozłowski (9), 1:3 Piotr Szumski (34-karny), 2:3 Piotr Szumski (60), 3:3 Dominik Wróbel (71), 4:3 Adrian Książek (80)

Słupia: Białczyk - Starzec, D.Wróbel (70 Klimczuk), Piątkowski, Kalinowski (46 Szewczyk), M.Szumski, A.Książek, Kołosowski (80 G.Książek), Stańczyk, Kuźnia (55 Romejko), P.Szumski.

KS: Bączyk - Neubauer (62 Jurczuk), K.Wiśniewski, M. Wiśniewski, Germann, K.Wojciechowski, Wrzesiński (85 K.Fieńko), Freund (62 Ryta), K.Kozłowski, M.Golański, S.Wojciechowski (76 Dudzik).

Pozostałe wyniki: Wybrzeże Objazda - Pogoń II Lębork 1:2, Kaszubia Studzienice - GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka 3:1, Czarni Czarne - Echo Biesowice 4:2. Kolejna runda odbędzie się 19 września.