Punkt Jantara w meczu ze Stolem Gniewino (zdjęcia)

Mariusz Surowiec
W 11 kolejce IV ligi pomorskiej piłkarze usteckiego Jantara zremisowali ze Stolem Gniewino 2:2.

Jantar po sromotnej klęsce w poprzedniej kolejce z KP Starogard chciał koniecznie pokazać swoim kibicom, że wraca na zwycięską ścieżkę. Po pierwszej połowie meczu widać było, że podopieczni trenera Piotra Piszko walczą i chcą zmazać plamę z poprzedniego tygodnia. Sygnał do walki dawali starsi - Dominik Kaczmarek oraz Wojciech Barnik. Walką i zaangażowaniem na całej długości boiska imponował ten pierwszy, gola na 1:0 po solowej akcji i silnym strzale strzelił ten drugi.

Druga połowa lepiej rozpoczęła się jednak dla gości. 5 minut dekoncentracji, kilka indywidualnych błędów i ze stanu 1:0 w kilka chwil zrobiło się 1:2. Pomimo utraty gola ustczanie się nie poddali a bramkę na wagę punktu zdobył Kamil Wójcik.

MKS Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:2 (1:0)

MKS Jantar Ustka - Wilhelm - Cudziło, Boszke żk, Oleszczuk, Klawikowski (Szkopiński 60), Granosik, Kaczmarek, Adamiuk (Kopciński 65), Barnik, Cichoński (Lisowski 45), Wójcik