MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rada Gminy Kobylnica udzieliła absolutorium wójtowi Leszkowi Kulińskiemu

Oprac. Mara
Wójt tuż po otrzymaniu absolutorium otrzymał gromkie brawa od obecnych na sali osób, a od radnych – okolicznościowy bukiet kwiatów.
Wójt tuż po otrzymaniu absolutorium otrzymał gromkie brawa od obecnych na sali osób, a od radnych – okolicznościowy bukiet kwiatów. Gmina Kobylnica
Na dzisiejszej (czwartek, 27 maja) sesji Rady Gminy Kobylnica wójt po złożeniu sprawozdania finansowego otrzymał absolutorium.

Podczas XXXVI sesji Rady Gminy Kobylnica, radni zdecydowali o udzieleniu absolutorium wójtowi Leszkowi Kulińskiemu. Głosowanie poprzedzono rozpatrzeniem sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za ubiegły rok. Przedstawiona została także pozytywna opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku.

Ostatecznie „za” udzieleniem wójtowi absolutorium zagłosowało 12 radnych. RG liczy 15 osób.

– Dziękuję za to absolutorium, ale przede wszystkim dziękuję wszystkim za wspólną pracę przy tworzeniu budżetu oraz podejmowaniu decyzji w trakcie jego wykonywania. Wszystkie zmiany, sytuacje, które się wydarzyły, sprawiały, że co chwila stawaliśmy przed nowymi wyzwaniami. Cieszę się, że w drodze dyskusji, dialogu, wymiany argumentów, zawsze znajdywaliśmy rozwiązanie. Udzielenie absolutorium to dla każdego włodarza dowód zaufania, wiary w obraną wcześniej wizję, zadowolenia z efektów dotychczasowych działań – mówił Leszek Kuliński.

Zobacz także: Vollmart w Słupsku. Nowy sklep w PH „Pod Wiatrakami” w Bolesławicach. Co można tam kupić?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza