Raków Częstochowa- Drutex Bytovia Bytów 2-0 (1-0)

Piłkarze z Bytowa przegrali swój pierwszym czecz w II lidze. Podopieczni Waldemara Walkusza z Częstochowy przyjadą bez punktów.

ZOBACZ ZAPIS RELACJI Z MECZU

Pierwsza bramka dla Rakowa padła w 6 minucie meczu. Po składnej akcji gola strzelil Łukasza Kmiecia. Wynikiem 1-0 dla gospodarzy zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Częstochowianie przeważali czego efektem była druga bramka w 70 minucie. Gola z rzutu karnego strzelil Arkadiusz Hyra.

Skład Rakowa: Mateusz Kos, Piotr Mastalerz, Adrian Pluta, Arkadiusz Hyra, Paweł
Kowalczyk, Kamil Witczyk, Łukasz Kmieć, Mateusz Orzechowski, Maciej Gajos, Rafał Czerwiński, Mateusz Kyzioł.

Skład Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Krzysztof Bryndal, Łukasz Wróbel, Michał Szałek, Mariusz Szmidke, Piotr Łapigrowski, Michał Pietrzyk, Sławomir Pufelski, Mateusz Owedyk, Wojciech Pięta, Dawid Ambroziak