Rega Trzebiatów - Gryf 95 Słupsk 0:1 (0:0)

z Trzebiatowa nadaje: Rafał Szymański
Ten dom z tyłu to chyba nie siedziba klubu Regi, ale na pewno mają dobry widok z okna... Gryf do przodu! To ci w zielonych jakby ktoś nie wiedział. Łukasz Capar
Już po meczu - przeczytaj naszą relację live z najważniejszego meczu dla Gryfa 95 Słupsk! Gryf pokonał dziś Regę i zbliżył się do miejsca barażowego dającego prawo gry o II ligę.
Rega Trzebiatów - Gryf 95 Slupsk 0:1 (0:0)

Rega-Gryf 0:1

Co tam trener Czarnych wie o balecie? Wystarczy spojrzeć jak tu zawodnik Regi "tańczy" przy Polakowskim. Łukasz Capar

(fot. Łukasz Capar)

Relacja na żywo z meczu Rega Trzebiatów - Gryf Słupsk

19.20 Koniec meczu! Gryf wygrał!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale że Błękitni prowadzą 2:0, walka trwać będzie do ostatniej kolejki.

19.20 Powinien być koniec.. Jest koniec 0:1, Gryf wygrał Bukowski złoty gol!!!!!!!

19.18 Bronimy się wszyscy na naszym polu karnym.

19.18 Bielcki żółta kartka za to samo co Karol. Nadal 0:1.

19.17 Swidziński żółta kartka - przerwał akcję w środku pola. Sędzia doliczył dwie minuty. 90, 0:1.

19.16 Zmiana - wchodzi Luzak schodzi Pytlak. 89 minuta, 0:1.

19.15 Miejscowi kibice schodzą z trybun w stronę wyjścia. Oby mieli rację 0:1, 88 minuta

19.13 No dobra, Gryf już nie bawi się w finezyjne zagrania. To raczej konkurs kto wybije dalej piłkę z naszej połowy. 87minuta,0:1.

19.11 85 minuta, gra w środku pola ale na bramkę Gryfa . Nadal 0:1.

19.09 Bramkarz źle wybił i Fursa z nabiegu obok bramki.

19.08 81 minuta. 0:1, Gryf prowadzi. Rozpaczliwe "Patryk..." Polakowskiego niesie się nad stadionem. Mogło by 2:0.

19.07 Patryk pytla po kontrze i podaniu Kozłowskiego w poprzeczkę, jezuuuuu

19.05 76 minuta. Cybulski tuz nad poprzeczką z ośmiu metrów...

Na szczęście nadal 0:1.

19.03 Gibczyński wszedł w pole karne, ewidentny faul. Nikt nie protestował. Bukowski w swoim stylu lewy dolny róg, chociaż bramkarz tańczył na linii jak Dudek.

75 minuta i 0:1 dla Gryfa. teraz Rega ruszyła do frontalnego ataku.

19.01... strzelał Bukowski, a teraz ciąg dalszy: GOOOOOOOOOOOOOLLLL!

Jaka piękna sobota, goooolllllllllllllllllllllllllllllllll jest jest!

19.01 GOOOOOOOOOOLLL 0:1 GRYF PROWADZI !!!

19.00 Zła wiadomość ze Szczecinka Błękitni prowadzą 1:0. Gra się zaostrza, oba zespoły przyspieszają i...

... KARNY DLA GRYFA

18.58 Zmiana ustawienia w Gryfie. Na lewą obronę wchodzi Pietras, przed nim Kozłowski. Pytlak z Gibczyńskim w ataku. Może to da efekt.

71 minuta 0:0.

18.56 W końcu zmiana. Weszli Kozłowski i Swidzinski, zeszli Batista i Szymański.

18.54 Nasz wolny , ich bramkarz wybił i po kontrze Przewoźniak sam na sam z Ratajczykiem!! Mariusz wybija ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

18.53 Bardzo szarpana gra, dużo fauli, walki w środku pola, rzutów wolnych. Bez bramek.

18.50 Wolny dla Gryfa, ale Polakowski miękką piłką wprost na bramkarza. Żółta kartka dla Bukowskiego i Orłowskiego. 65 minuta.

18.46 Każda źle wybita piłka (a jest ich dużo) wraca na pole karne Gryfa 95. Mało grania piłką w naszym wykonaniu. Rega ma przewagę.

18.43 Chcieliśmy napisać że Gryf się już obudził, ale Ratajczyk broni groźny strzał Orłowskiego. 57 minuta 0:0.

18.40 Szykuje się zmiana w Gryfie 95 . Wejdzie Świdziński, kto zejdzie? Nasz typ - Pietras albo Fursa.

18.40 Żółta kartka dla Przewoźniaka z Regi. Facet w środę ma mieć testy w GKS Bełchatów.

18.38 Dużo gry w środku pola, Rega bardziej aktywna, ruchliwsza, teraz ona atakuje już naszych obrońców. Gryf ma kłopoty z wyjściem z własnej polowy.

Niebezpieczny strzał głową mija o centymetry nasz słupek. Strzelał Orłowski. 52 minuta 0:0.

18.35 Podsłuchane w toalecie męskiej w przerwie - "nasi ciulowo grają". To o grze Regi w pierwszej połowie. 49 minuta. 0:0.

18.34 Dwie groźne akcje na początek. Dobrze że Bukowski ma długie nogi  i wybijał piłkę.

18.32 Zaczyna się druga połowa. Jedyna zmiana w Gryfie to fakt, że Ratajczyk ma teraz pod słońce i założył czapeczkę z daszkiem.

PRZERWA

18.17 Znów róg i znów wybicie Gryfa w aut. Koniec pierwszej połowy. 0:0.

Podsumowując: gryfici mieli dobry początek, kilka akcji przede wszystkim środkiem. Mało aktywnej gry skrzydłami, od 30 minuty gra się wyrównała, Rega miała kilka rogów i to takich gdzie piłka dolatywała na nasze pole bramkowe.

Na razie - 0:0.

18.15 Za to kolejny już róg dla Regi. 45+1. 0:0

18.14 43 minuta. Polakowski na obronie łysy, Waleszczyk w środku - łysy, jeszcze niech Gracjan Szymański się ogoli i będzie trzech skinheaedów w Gryfie grało. Na jednej osi - obrona, pomoc, atak.

18.11 Waleszczyk wywalczył piłkę w środku pola, podał do Kryszała, ten strzela nad bramką. To ostatnia akcja Pawła w tym meczu. Odnowiła mu się kontuzja, schodzi z boiska. Na placu za niego Gibczyński.  41 minuta. Róg dla Regi.

Nic z niego nie wyszło. Gryf ma piłkę

18.07 Piłkarzom zaczyna brakować sił, zaczyna się więc rąbanka w środku pola.

Dużo fauli, ale sędzia jeszcze nie daje kartek.

18.06 Koronkowa akcja słupszczan, Waleszczyk - Fursa, Kryszałowicz, Fursa - ale niecelny strzał Pietrasa.

18.04 Wieje nuda - komentuje jeden z miejscowych kibiców. Gra się wyrównała, taka na 0:0 do przerwy.

18.02 Spokojnie, niewiele się dzieje, na płycie leży kontuzjowany Pietras. 32 minuta.

18.01 Ludzi na stadionie coraz więcej, apele spikera pomogły. Na najważniejszym meczu w sezonie około 800 widzów. Na trybunach widać także twarze słupszczan.

17.58 Nadszedł okres większego zdecydowania miejscowych. Piłka wybijana wraca na nasza połowę. Zobaczymy co z tego wyniknie. 28 minuta i mamy 0:0.

17.56 Błąd Pietrasa w środku pola, i gdyby nie faul Bukowskiego mogło by być groźnie. Tylko wolny z około 30 metrów, ale po nim kolejna groźna sytuacja i Polakowski wybił na róg.

17.53 Ok. Mija 15 minuta czyli 1/6 meczu. Czas na pierwsze podsumowanie. Gryf ma przewagę, gra konsekwentnie na Waleszczyka i Kryszałowicza z przodu. Rega potrafi uruchomić akcje tylko prawą stroną gdzie u nas grają Batista i Fursa.

Wlaśnie jest rzut wolny z tej strony.

Oczywiście uderzał Dubiela. Gryfici wybili.

17.50 Za bramką Ratajczyka rozgrzewa się cały czas Gibczyński - to joker i as z rękawa słupszczan.

17.45 Rega gra na razie tak jakby nie walczyła o awans. Dużo walczy Piotr Dubiela, bardzo dobry kolega trenera Polakowskiego, ale bez efektów. Strzelał za to z pierwszej piłki Fursa. Obok słupka.

Wciąż 0:0. 15 minuta.

17.43 ...13 minuta nadal 0:0.

17.42 Ładna kombinacja z rzutu wolnego Gryfa 95. Polakowski do wbiegającego w pole karne Bieleckiego, ale tylko róg. Jak w lidze włoskiej

17.41 Pierwsze komentarze miejscowych kibiców - "Jak w okręgówce, sam nie graj, co ty robisz?"

Rega gra słabo, Gryf ma inicjatywę. Ładnie strzelał ale obok bramki Kryszało. 0:0

17.39 Ładny strzał Waleszczyka, po akcji Szymańskiego i zgraniu Fursy. 9 minuta. Nadal 0:0.

17.38 Słupszczanie grają bardzo wysoko, już przed polem karnym Regi chcą zabrać piłkę jej obrońcom. Na razie wyszedł z tego jeden róg.

17.36 Oczywiście to trener Polakowski. Pierwsza groźna sytuacja dla Gryfa, główka Bukowskiego po wolnym.

17.35 WYJDŹCIE MI DO GRANIA! CO TAK STOICIE!!! - konkurs dla czytelników kogo krzyki słychać na boisku?

17.33 Pierwsza groźna sytuacja pod nasza bramką. Rzut wolny, Ratajczyk piąstkuje prosto w napastnika, ale ten opanowuje piłkę rękami. Gwizdek sędziego. Gryf gra z wiatrem.

Poprawka... Grał z wiatrem... jest tak zmienny, że już grają pod wiatr.

17.30 Gospodarze w białych strojach, nasi pierwsi kopna piłkę. Zaczynamy...

Ciekawostka: w Gryfie 95 Paweł Waleszczyk cały na łyso. Zmiana emploi.

Kto dziś wygra mecz? Gryf!
Kto dziś wygra mecz? Gryf! Łukasz Capar

17.29 Trzech fotoreporterów już pstryka.

A przed meczem (jeszcze się nie zaczął) Wojciech Polakowski otrzymał puchar i podziękowania za swoja pracę w Trzebiatowie. Pracował tam zanim podjął się pracy trenera w Słupsku.

17.27 Miejscowy spiker ma tak donośny głos, że zaprasza na mecz ludzi, którzy są na pikniku w centrum miasta.

17.26 Gryfici wyjdą w zestawieniu Ratajczyk, Batista, Bukowski, Polakowski, Bielecki, Pytlak, Waleszczyk, Pietras, Fursa, Kryszałowicz, Szymański.

A więc bez niespodzianek, skład w takim jaki grał prawie w końcówce spotkania ze Sława Sławno.

Polakowski na stoperze, Waleszczyk w środku pola - to gwarantuje równowagę w grze ofensywnej i defensywnej. Słupszczanie na zielono w swoich wyjazdowych strojach.

17.15. Do meczu Gryfa 95 Słupsk z Rega Trzebiatów został jeszcze 15 minut.
Na meczu tylu ludzi ilu przychodzi na rezerwy Gryfa 95.

Około 100 - 200 osób. Miejscowy spiker podkręca atmosferę, że to najważniejzy mecz Regi. Zobaczymy. Za chwilę skład gryfitów.