Regionalny Puchar Polski: Kaszubia Studzienice odpadła

Zespół ze Studzienic nie zagra już niestety dalej w rozgrywkach o Regionalny Puchar Polski Facebook Kaszubia Studzienice
W pierwszym meczu 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, A-klasowy (grupa gdańska) zespół Amatora Kiełpino pokonał występującą w słupskiej klasie okręgowej Kaszubię Studzienice 2:1 (0:0).

Pierwsi objęli prowadzenie studzieniczanie. W 70. minucie trafił Artur Rzepiński. Niestety, minutę później padło wyrównanie za sprawą Michała Papiny. Zwycięską bramkę Amator zdobył w 90. minucie po trafieniu Dawida Lamka.

Kaszubia zagrała w składzie: J. Pela - A. Dargas (66 F. Szultka), K. Szultka, K. Dargas (46 Lewiński), Chirk (85 Kłopotek), Borzyszkowski, Czapiewski, Prądziński, Stoltman, Soldatke, Rzepiński.

W środę o 17 Sparta Sycewice podejmie Błyskawicę Reda Rekowo Dolne, Bytovia II Bytów zagra z Żuławami II Nowy Dwór Gdański (transmisja na klubowym kanale Bytovia TV na Youtube), a Pogoń Lębork wystąpi przeciw Powiślu Dzierzgoń.