Remis Bytovii w Turcji z wicemistrzem Kazachstanu

(res, fen)
Archiwum
3:3 zremisowali w pierwszym spotkaniu na obozie w Turcji piłkarze Druteksu-Bytovii Bytów.

Rywalem podopiecznych Waldemara Walkusza był Żetisu Tałdykorgan z Kazachstanu. Wicemistrz tego kraju w 2011 roku. Do przerwy rywale prowadzili 1:0 po bramce w 15. minucie Daurena Kusainowa.

Wyrównał w 49. minucie Wojciech Pięta, a w 69. minucie Adivanio Nascimento podwyższył na 2:1. Kolejny remis mieliśmy w 71. minucie po bramce Aleksieja Szczotkina. Na 3:2 z rzutu karnego podwyższył Michał Pietrzyk w 83. minucie. Wynik 3:3 ustanowił w 89. minucie Akżon Sericzanow.