Remis KS Gryfa SMS Słupsk. Wyniki 1. kolejki słupskiej klasy okręgowej

Na stadionie przy ulicy Zielonej, piłkarze KS Gryfa Słupsk trenowani przez Tadeusza Żakietę zremisowali z KS Włynkówko 1:1 (0:1).

Najpierw dwie doskonałe okazje miał Filip Kołakowski, ale świetnie spisał się Kamil Więcek. Z 20 metrów z wolnego strzelał Mateusz Świątek i dobrze interweniował Paweł Ostrowski. Tuż przed przerwą pięknym strzałem z dystansu pod poprzeczkę popisał się Kamil Kulpa i goście objęli prowadzenie. Po przerwie dobra akcja gryfitów i z 17 metrów po strzale na bliższy słupek wyrównał Jakub Olszewski. Wcześniej gryfici zdobyli gola, ale był spalony. Niewiele też zabrakło Kołakowskiemu, by sięgnąć piłkę głową. Następnie znów Kołakowski, a potem Jakub Mondrzejewski przegrali pojedynki z Więckiem. W 75 minucie ostrą piłkę w pole karne zagrał zawodnik z Włynkówka, a Konrad Łabicki z bliska przestrzelił. W ostatniej minucie znów doskonałą okazję miał Mondrzejewski, ale znów lepszy był Więcek.

KS Gryf SMS Słupsk - KS Włynkówko 1:1 (0:1)
0:1 Kamil Kulpa (41), 1:1 Jakub Olszewski (55)

Widzów: 150 (mecz niebiletowany)

KS Gryf: Ostrowski - Werra, Barszcz, Kępski, P.Wólczyński, Kozub (59 W.Ciechański), Kowalik, N.Ciechański (75 Grabarczyk), Kołakowski, Świdroń (65 Mondrzejewski), Olszewski.

KS Włynkówko: Więcek - Wiktorski, Wardyn (53 Ł.Kazubowski), Świątek, Podgórny (80 Misztal), Okołotowicz (82 Abramczuk), Łopuszyński, Łabicki, Jóźwik, Kulpa (68 Burżacki), Gajewski (75 Sołtys).

Pozostałe wyniki: Piast Człuchów - Sokół Wyczechy 3:6, Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica 2:2, Czarni Czarne - MKS Debrzno 0:0, Barton Barcino - Sparta Sycewice 2:5, Echo Biesowice - Start Miastko 0:2.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0