Remis piłkarzy Oldbojów Bruskowo Wielkie w meczu z Lechem Czaplinek

Mecz rozegrano na boisku w Pęplinie
Mecz rozegrano na boisku w Pęplinie Fot. Oldboje Bruskowo Wielkie
W meczu 6. kolejki Pierwszej Pomorskiej Ligi Oldbojów, piłkarze Oldbojów Bruskowo Wielkie zremisowali w Pęplinie z Lechem Czaplinek 4:4.

Już w piątej minucie piłkarze z Czaplinka objęli prowadzenie. Poszli za ciosem i po kolejnych siedmiu minutach było już 2:0 dla zawodników Lecha. Gospodarze musieli skonsolidować swoje szeregi i zaczęli śmielej atakować by zdążyć wyrównać straty najlepiej jeszcze przed przerwą. Doskonale się to udało. Kontaktowego gola w 34. minucie zdobył Mariusz Żurek, a pięć minut później wyrównał Karol Petrus.

Druga część spotkania nie zaczęła się dobrze dla piłkarzy z Bruskowa Wielkiego. Drużyna gospodarzy od 51. minuty grała w dziesiątkę po tym jak bramkarz Krzysztof Wasilewski otrzymał czerwoną kartkę za zagranie ręką poza polem karnym.

Chwilę potem znów na prowadzenie wyszli piłkarze z Czaplinka (52. minuta). Szczęście gości trwało jednak zaledwie minutę, gdyż znów wyrównał Dominik Zagórowski. Ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie w 62. minucie. Niestety grającym w osłabieniu gospodarzom nie udało się utrzymać tego do końca. Piłkarze z Czaplinka wyrównali w 80. minucie.

Bruskowo Wielkie: Krzysztof Wasilewski - Sławski (51 Dorawa), Więś, Żurek (60 Marek Wasilewski), Falkowski (46 Dawidowicz), Zbigniew Oblizajek, Karol Petrus, Jączyński, Wojciechowski (46 Gołąb), Trukszyn (80 Karol Kublik).

Pozostałe wyniki: Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 5:0, Oldboje Tychowo - Amator Kołobrzeg 3:2, Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 7:5.

W tabeli z kompletem punktów (5 meczów) prowadzi Victoria Sianów. Oldboje Bruskowo Wielkie zajmują 3. miejsce z 10 punktami w 6 spotkaniach.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0