Rezerwy Gryfa przegrały z Unisonem. Brda Przechlewo wysoko pokonała rywali

Brda Przechlewo wygrała aż 8:0
Brda Przechlewo wygrała aż 8:0 Olek Knitter
Rozegrano mecze w słupskiej klasie A i klasie B. W klasie A do niespodzianki doszło w Słupsku, gdzie rezerwy Gryfa, które były na pozycji lidera uległy nisko notowanemu Unisonowi Machowino 2:4.

Bramki dla Unisona zdobyli: Krzysztof Kolasiński w 17. minucie, Damian Łepek w 23. minucie i Rafał Domke. Po przerwie gryfici odpowiedzieli bramką Sylwestra Dzwonnika w 60. minucie, ale kolejnego gola w 80. minucie uzyskał Franciszek Melewski. Wynik ustalił Marcjan Majcher w doliczonym czasie gry.

Gryf II: Dożynkiewicz - Górski, Wiligała, Lange (38 Szymon Mytych), Zacharski (46 Rewenko), Wojewoda, Zamaro, Dzwonnik, Hernik (38 Majcher), Klimas (46 Parzych), K.Panasiuk (38 Kiełb).

Unison: Wojtanowski - Kolasiński, Drapała (75 Melewski), K.Kowalewski, M.Kowalewski, Domke, Ł.Panasiuk, Grabowski, Książek, Łepek, Pawlik.

Pozostałe wyniki I grupy klasy A: Garbarnia Kępice - Polonez Bobrowniki 2:0, Stal Jezierzyce - Pomorze Potęgowo 4:1, Skotawia Dębnica Kaszubska - Rowokół Smołdzino 3:0 vo., Szansa Siemianice - Słupia Kobylnica 1:2, Błękitni Główczyce - KS Damnica 1:4. Pauza: Sokół Szczypkowice.

14.Słupia Charnowo000 - 0

Wyniki II grupy klasy A: Brda Przechlewo - Victoria Dąbrówka 8:0, Zenit Redkowice - Skotawa Budowo 2:2, Lider Rychnowy - Magic Niezabyszewo 3:1, LKS Łebunia - Arkonia Pomysk Wielki 5:1, Sparta Konarzyny - Grom Nakla 5:3, Dolina Gałąźnia Wielka - Orkan Gostkowo 0:1. Pauza: GKS Kołczygłowy.