Ruch Zdzieszowice - Drutex-Bytovia Bytów 2-2 (1-0)

Archiwum/Łukasz CaparZaktualizowano
Jedną z bramek dla Bytovii zdobył Robert Hirsz.
Jedną z bramek dla Bytovii zdobył Robert Hirsz. Archiwum/Łukasz Capar
Remisem zakończył się wyjazdowy mecz podopiecznych Pawała Janasa.

Pierwszego gola w tym meczu zdobył w 25 minucie Bella. Do wyrównania doprowadził kapitan zespołu Wojciech Pięta. Bramka padła w 53 minucie. 14 minut później kolejnego gola dla Bytovii zdobył Robert Hirsz.

Kiedy wydawało się, że piłkarze Bytovii wrócą z do Bytowa z trzema punktami, Patryk Sochacki zdobył bramkę na 2-2 (90 minuta).

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.