Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Ruszyła dezynfekcja wiat i przystanków autobusowych (wideo, zdjęcia)

red
We wtorek w Słupsku rozpoczęła się akcje dezynfekcji  wiat i przystanków autobusowych. - Dezynfekcją zajęła się jedna z firm, którą wyłonił słupskim ZIM. Odkażanie tych miejsc polega na ozonowaniu i czyszczeniu gorącą parą powierzchni.- Zobaczymy, co na ten temat powiedzą fachowcy. Poza tym musimy się liczyć z wydatkami - powiedział wczoraj w rozmowie z Głosem Pomorza Marek Goliński, wiceprezydent Słupska. <script async defer class="XlinkEmbedScript"  data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/f80b9f6c-6b5a-bb1d-2e68-b141404356b5,5105f086-7f61-b64e-aa94-9bccbc033e5b,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1" ></script>
We wtorek w Słupsku rozpoczęła się akcje dezynfekcji wiat i przystanków autobusowych. - Dezynfekcją zajęła się jedna z firm, którą wyłonił słupskim ZIM. Odkażanie tych miejsc polega na ozonowaniu i czyszczeniu gorącą parą powierzchni.- Zobaczymy, co na ten temat powiedzą fachowcy. Poza tym musimy się liczyć z wydatkami - powiedział wczoraj w rozmowie z Głosem Pomorza Marek Goliński, wiceprezydent Słupska. <script async defer class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/f80b9f6c-6b5a-bb1d-2e68-b141404356b5,5105f086-7f61-b64e-aa94-9bccbc033e5b,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1" ></script> Krzysztof Piotrkowski
We wtorek w Słupsku rozpoczęła się akcje dezynfekcji wiat i przystanków autobusowych. - Dezynfekcją zajęła się jedna z firm, którą wyłonił słupskim ZIM. Odkażanie tych miejsc polega na ozonowaniu i czyszczeniu gorącą parą powierzchni.

Dezynfekcją przystanków zajmie się firma, którą dzisiaj wyłania Zarząd Infrastruktury Miejskiej. Dezynfekcja może być przeprowadzana poprzez ozonowane lub czyszczenie powierzchni wewnątrz przystanków przy pomocy gorącej pary. Jeszcze nie wiadomo, czy dezynfekcja będzie przeprowadzana raz czy na przykład dwa razy dziennie.

- Zobaczymy, co na ten temat powiedzą fachowcy. Poza tym musimy się liczyć z wydatkami - nie ukrywa Marek Goliński, wiceprezydent Słupska.

Jednocześnie przypomina, że od początku zagrożenia koronawirusem są dezynfekowane miejskie autobusy.

Nadal natomiast nie wiadomo, czy w Słupsku będą dezynfekowane inne przestrzenie publiczne - ulice, chodniki czy place, gdzie na osiedlach gromadzą się ludzie. Wiceprezydent Marek Goliński nie ukrywa, że na razie nie widzi takiej potrzeby.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

O prawie do aborcji w Sejmie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza