Rzeszowianie byli bezlitośni dla gości z Lęborka i gładko wygrali 3:0

Jednego seta w meczu dla lęborczan wygrał tylko Adam Dosz
Jednego seta w meczu dla lęborczan wygrał tylko Adam Dosz Fot. Poltarex Pogoń Lębork
W czternastej serii sezonu 2021/2022 Lotto Superligi w Rzeszowie miejscowa Politechnika podejmowała Poltarex Pogoń. Była to konfrontacja w ramach grupy spadkowej.

Gospodarze byli bezlitośni dla gości z Lęborka. Świadczy o tym końcowy rezultat piątkowej rywalizacji, w której rzeszowianie bardzo łatwo i gładko pokonali lęborskich tenisistów stołowych 3:0. Przyjezdni byli w stanie jedynie ugrać jednego seta i to tego pierwszego w meczu. Coraz trudniejsza jest sytuacja Poltareksu Pogoni, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nic nie wskazuje na to, że Lębork utrzyma się w najwyższej klasie rozgrywek.

Zapis wszystkich gier w spotkaniu Politechnika - Poltarex Pogoń: 1:0 Mikhail Paikov - Adam Dosz 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:4); 2:0 Tomasz Lewandowski - Bogusław Koszyk 3:0 (11:5, 11:3, 13:11); 3:0 Szymon Kolasa - Alan Kulczycki 3:0 (11:8, 11:4, 13:11).
Pozostałe wyniki meczów w grupie spadkowej: Polonia Bytom - Morliny Ostróda 3:1, Akademia Zamojska Zamość - Olimpia-Unia Grudziądz 1:3. Pauzował Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.