Salon Sajgon w Słupsku robi tatuaże dla wymagających

  Salon Sajgon w Słupsku robi tatuaże dla wymagających

  Marcin Prusak

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Tatuażysta Sajgon przy pracy.

  Tatuażysta Sajgon przy pracy. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Salon Sajgon to wymarzone miejsce dla miłośników tatuaży. Obsługa sama projektuje piękne rysunki i wzory. <b>Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie Tatuaż Lata.</b>
  Tatuażysta Sajgon przy pracy.

  Tatuażysta Sajgon przy pracy. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Wybierz najlepszy tatuaż

  Wybierz najlepszy tatuaż


  Zdjęcia kandydatów plebiscytu znajdują się na stronie w naszym serwisie internetowym Tatuaż lata 2010.

  Jeżeli spodoba ci się któryś ze wzorów chwyć za telefon i głosuj. Koszt jednego sms-a to tylko 1,22 zł. każdy może wysłać dowolna liczbę głosów. Głosowanie trwa do soboty 14 sierpnia do północy. By oddać głos za pośrednictwem sms-a, należy przesłać na nr 71051 wiadomość o treści GP.TAT.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy), np. GP.TAT.123. Sms nie może zawierać polskich znaków. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 sierpnia.  Salon Sajgon tattoo przy ul.
  Wojska Polskiego powstał dopiero w lutym tego roku. Trzech pracowników tego salonu zajmuje się rysowaniem wzorów na skórze już od kilku lat. Jak zapewniają klienci mogą spełnić tutaj wszystkie swoje oczekiwania.

  - Jeżeli klient nie ma pomysłu na tatuaż to zaprojektujemy go dla niego - mówi Sajgon, jeden z tatuażystów. - Najpierw rysujemy go na kartce albo na skórze. A jeśli klient nadal nie potrafi go sobie wyobrazić szukamy podobnych w internecie, aby pokazać jak to będzie wyglądało.

  Cena tatuażu zaczyna się od 100 zł. Tyle trzeba zapłacić za nawet najmniejszy element. Tatuaż wielkości np. paczki papierosów kosztuje ok. 150. - Zasada jest taka, że elastycznie dostosowujemy cenę do klienta - zaznacza Sajgon. - Im ciekawszy dla mnie tatuaż tym mniej sobie za jego zrobienie liczymy. Po prostu wykonując oryginalne tatuaże sami mamy z tego frajdę.

  Tatuażyści salonu Sajgon zapewniają, że wszystkie zabiegi wykonują z zachowaniem zasad higieny. Igły i końcówki urządzenia do tatuowania są jednorazowe, a zabiegi wykonywane są w rękawiczkach. Praca nad tatuażem trwa najczęściej około 3-4 godzin. Nigdy nie dłużej niż 5 godzin, aby tatuowana skóra nie zmęczyła się zbyt mocno. Przerwa w w tatuowaniu tego samego miejsca trwa około dwóch tygodni. W tym czasie skóra musi się zregenerować.


  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo