Salon tatuażu Newagetattoo w Lęborku

  Salon tatuażu Newagetattoo w Lęborku

  Fot. Archiwum Newagetattooy

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Bartosz Krawczyński, czyli Robo, zajmuje sie tatuowaniem od 16. roku życia.

  Bartosz Krawczyński, czyli Robo, zajmuje sie tatuowaniem od 16. roku życia. ©Fot. Archiwum Newagetattooy

  Jeżeli cenisz sobie oryginalność i szukasz sposobu na wyrażenie siebie, warto odwiedzić studio artystyczne Newagetattoo w Lęborku.
  Bartosz Krawczyński, czyli Robo, zajmuje sie tatuowaniem od 16. roku życia.

  Bartosz Krawczyński, czyli Robo, zajmuje sie tatuowaniem od 16. roku życia. ©Fot. Archiwum Newagetattooy

  Newagetattoo funduje nagrody dla trzech pań, które zajmą najwyższe miejsca w plebiscycie na najlepszy tatuaż lata wśród kobiet. Będą one mogły wykonać w lęborskim salonie makijaż permanentny.

  Lęborska pracownia tatuażu mieści się przy ul. Zwycięstwa 13a. Łatwo tu trafić, ponieważ znajduje się nieopodal dworca PKP. Działa od poniedziałku do soboty. Aby umówić się na wizytę z wykonaniem zabiegu, trzeba wcześniej zapisać się telefonicznie.
  - Nie jest to zwykły salon tatuażu - mówi Bartosz Krawczyński, właściciel salonu. - W swojej ofercie posiadamy następujące zabiegi: tatuaże artystyczne, covery, body piercing, makijaże permanentne oraz sesje zdjęciowe.

  Jak zapowiada obsługa studia Newagetattoo, wyróżnia ją duże doświadczenie, gwarantujące profesjonalizm wykonania prac. Szczególną uwagę zwracają na higienę, dzięki czemu zabiegi są całkowicie bezpieczne. Materiały używane przy zabiegach są wyłącznie jednorazowego użytku i wysterylizowane w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

  Właściciel studia - Bartosz zwany też Robo już od najmłodszych lat interesował się malarstwem. W wieku 16 lat za namową kolegów nabył oryginalną maszynkę i od tamtej pory trwa jego przygoda w świecie tatuaży. Swój warsztat szkolił także w Norwegii.

  - Istotny jest wybór wzoru tatuażu, ich ilość jest w zasadzie nieograniczona - tłumaczy Bartosz. - Możesz przyjść z własnym wzorem lub stworzymy go dla ciebie, bądź też wybierzemy coś z obszernego katalogu. Wzory tworzone indywidualnie dla naszych klientów nigdy później nie są już przez nas wykorzystywane.
  W studiu panuje miła i przyjazna atmosfera. Tatuażyści są też elastyczni, jeśli chodzi o ceny. - Wyznajemy zasadę - 100 procent profesjonalnej roboty za przystępną cenę - zaznacza Robert. - Ceny tatuaży zaczynają się od 100 zł. Oferujemy możliwość opłat w ratach.

  Zagłosuj na tatuaże
  Wszystkie zdjęcia kandydatów do plebiscytu Tatuaż Lata 2010 znajdują się w naszym serwisie Tatuaż Lata. Jeśli spodoba ci się któryś z wzorów, bierz telefon i głosuj.

  Koszt jednego SMSa - głosu to tylko 1,22 złotego. Każdy może wysłać dowolną liczbę głosów. Głosowanie trwa do 14 sierpnia 2010 roku, do godziny 24. By oddać głos za pośrednictwem SMS-a należy przesłać na nr 71051 SMS o treści: GP.TAT.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy), na przykład: GP.TAT.123. SMS nie może zawierać polskich znaków.

  Ogłoszenie wyników 20 sierpnia.

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  eizzo

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo