2 1 połowa

Pogoń Siedlce

0

0 1 połowa

• Koniec meczu, Sandecja pogoniła Pogoń 3:0, i awansuje na 6. miejsce w tabeli, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Ależ kapitalna okazja Danka, przebiegł kilkadziesiąt metrów by dać się zatrzymać przez Misztala!

• 3 minuty doliczone do meczu!

• Małkowski podaje w uliczkę do Piszczka, jednak Misztal uprzedza zamiary młodego Sądeczanina!

• Adrian Danek wchodzi na płytę boiska za Dudzica, ostatnia zmiana w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Małkowski dośrodkowuje z prawej strony miękko w pole karne, tam Piszczek po raz drugi w tym meczu pokonuje głową Misztala, mamy 3:0!

• Małkowski teraz podaje z lewej strony mocno do Dudzica, ten wślizgiem nie jest w stanie dosięgnąć piłki!

• Dzięgielewski strzela z 18. metra po obrocie, Radliński pewnie chwyta piłkę!

• Okazja Sandecji, Dudzic podaje na linii pola karnego do Janczyka, jednak były reprezentant Polski nie zdążył dopaść do piłki!

• ... a w Sandecji Janczyk za Aleksandra!

• ... za Jonkisza Maćkowski...

• Teraz pora na pakiet zmian, za Osolińskiego wchodzi Świerblewski...

• Po dłuższej wymianie piłki, z 35. metra strzela Paczkowski, jednak futbolówka leci obok bramki!

• Osoliński fauluje Piszczka w środku pola, ogląda za to żółty kartonik!

• Gospodarze w natarciu, teraz Szarek dośrodkowywał z prawej strony pola karnego, głową obok prawego słupka, piłkę strzelił Aleksander!

• Okazja Siedlczan, Rybiński strzela zza pola karnego, lekko obok bramki!

• Dzięgielewski zagrywa po ziemi z lewej strony, tam do piłki dopada Wrzesiński, strzela z 3 metrów obok bramki z ostrego kąta, ależ było groźnie!

• Okazja Sandecji, po wymianie piłki między graczami gospodarzy, Małkowski dośrodkowuje do Aleksandra, ten jednak zdaniem liniowego na spalonym!

• Żółty kartonik dla Słabego za faul w środku pola!

• Szalony drybling na lewej stronie Trochima, zakończony strzałem ponad bramką, z hukiem zaczął zawodnik z numerem 10 tą część meczu!

• Sędzia Jarzębak gwiżdże, Siedlczanie zaczynają II połowę!

• Witam po przerwie, jeszcze w przerwie zmiana u gości, za Dybca wchodzi Dzięgielewski!

• Kończymy pierwszą połowę, do przerwy Sandecja prowadzi 2:0, widzimy się za 15 minut!

• Rzut wolny Sandecji, Trochim z kilkudziesięciu metrów.... wysoko ponad bramką, dobrze, że ptaki nie leciały w tym miejscu!

• Pierwsza połowa przedłużona o 1 minutę!

• Matej Nather z żółtym kartonikiem za faul na połowie rywali, za tydzień nie zagra.

• Okazja gości, z dystansu strzela Jonkisz, obok lewego słupka bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Małkowski dośrodkowuje z rzutu rożnego z lewej strony, do piłki w polu karnym głową dopada Piszczek, strzela głową w górny róg bramki, Sandecja prowadzi już 2:0!

• Ależ okazja! Piszczek zagrywa do Aleksandra, ten z woleja strzela z okolic pola karnego, piłka kozłuje niewiele obok lewego słupka bramki, cały stadion zawrzał!

• Wymiana piłki na jeden kontakt między Dybcem i Rybickim, jednak wślizgiem ofiarnie Trochim!

• Ciekawie w polu karnym gości! Słaby dośrodkowuje z lewej strony, tam do piłki dopada Małkowski, jednak po kilku zwodach pokonują go obrońcy!

• Daniel Gołębiewski z żółta kartką za kolejne w meczu wymuszenie faulu!

• Nather! Podanie od Dudzica z lewej strony w środek pola, tam do piłki dopada Słowak, strzela z 25. metra, daleko obok bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rzut wolny, w pole karne zagrywa Małkowski, chaos w polu karnym, do piłki dopada Cseh, zagrywa do Szarka, a ten z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki!

• Ależ szansa Sandecji! Małkowski pomknął po błędzie jednego z obrońców, w polu karnym jednak piłkę wybija mu Żytko!

• Mamy i zapowiadaną zmianę, za Szczepańskiego wchodzi Filip Piszczek!

• Szykuje się pierwsza zmiana, sfrustrowany postawą Sebastiana Szczepańskiego jest trener Mroczkowski!

• Kolejna okazja Pogoni, Augustyniak strzela z 20. metra, piłkę paruje przed siebie Radliński, na szczęście dla gospodarzy futbolówka wybita na aut boczny!

• Kolejny korner Siedlczan, strzał głową Augustyniaka, ponownie nad bramką!

• Żółty kartonik dla Sebastiana Szczepańskiego za próbę wymuszenia faulu na 26. metrze!

• Okazja Sandecji, po podaniu od Szczepańskiego w polu karnym jest Dudzic, jednak potyka się, i szansa na gola zmarnowana!

• Rzut rożny dla Pogoni, po dośrodkowaniu z lewej strony do piłki dopada Dybiec, i z problemami Radliński chwyta futbolówkę!

• Kolejna okazja gospodarzy! Seria zwodów Trochima w polu karnym, podanie do Małkowskiego, ten jednak strzela ponad bramką!

• Groźnie pod bramką Sandecji! Szczepański w ostatniej chwili wybija strzał głową w polu karnym Dybca!

• Trochiiiiiim! Kapitalny strzał z 26 metrów, Misztal paruje z problemami przed siebie!

• Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, sędzia Jarzębak gwiżdże i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Sebastianem Jarzębakiem na czele wchodzą na plac gry, proszę się przygotować, zasiąść na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Przed startem meczu, zachęcam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

• Rezerwowi: Sandecja: Michał Gliwa, Michał Szeliga, Adrian Danek, Szymon Kuźma, Oleksandr Tarasenko, Filip Piszczek, Dawid Janczyk

Pogoń: Przemysław Frąckowiak, Krzysztof Bodziony, Kamil Dmowski, Łukasz Wójcik, Damian Świerblewski, Dawid Dzięgielewski, Rafał Maćkowski

• W pochmurne, sobotnie popołudnie wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE! z pojedynku pomiędzy Sandecją Nowy Sącz, a siedlecką Pogonią!