Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Rozwój Katowice

1 1 połowa

Rozwój Katowice

0

0 1 połowa

• Koniec sezonu! Sandecja w Nowym Sączu pokonuje jedną bramkę ekipę Rozwoju. Kończymy relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia w sierpniu!

• 4 minuty doliczone do czasu gry!

• Piszczeeeeeek! Kapitalny strzał z półobrotu po podaniu górą od Szarka, kapitalna interwencja Golika!

• Trochim dośrodkowuje z rzutu rożnego, głową strzela Bartków, piłka niewiele obok bramki!

• Trochiiiiiiiim! Strzał z 25, metra, niewiele obok bramki, pora na rzut rożny!

• Kolejna okazja Sandecji, teraz Trochim wykonał serię zwodów w przed polem karnym, podcinką szukał Aleksandra, jednak Golik jest na miejscu!

• Ostatnia zmiana, Adamczyk wchodzi za Żaka!

• Piszczek z lewej strony dośrodkowuje do Szeligi, ten głową, prosto w ręce Golika!

• Zmiana w Rozwoju, Domański wchodzi za Jaroszka!

• Szeliga strzela w polu karnym, piłkę paruje z wielkim trudem Golik!

• BARAN! Strzał z 30 metrów, wysoko ponad bramką, reklamodawcy mogli się pocieszyć, że kibice choć na chwilę popatrzyli w stronę ich bannerów!

• Indywidualna próba rajdu w wykonaniu Piszczka, piłkę w polu karnym łapie golkiper!

• Żółta kartka dla Bartkowa za nadepnięcie na nogę jednego z graczy Rozwoju przy próbie wykonania "Marsylskiej Ruletki"!

• ŻAAAAK! Strzał nożycami w polu karnym, zatrzymany przez jednego z sądeczan!

• Zmiana w Rozwoju, Filip Kozłowski wchodzi za Szatana, w międzyczasie przerwa na uzupełnienie płynów!

• PISZCZEEEEEEEEEK! Najpierw młody zawodnik podaje do Aleksandra, ten jednak uderza w bramkarza, piłkę przejmuje po raz kolejny Piszczek, uderza mocno z woleja, jednak tylko w poprzeczkę!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Michał Szeliga wchodzi za Dudzica!

• Kuźma z prawej strony w pole karne, tam piłkę w ekwilibrystyczny sposób próbuje przejąć Trochim, bez skutku!

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Gałeckiego za zapaśniczy chwyt w środku pola na Piszczku!

• Szatan strzela piłkę z 30. metra po ziemi, jednak piłka zmierza obok prawego słupka!

• Winiarczyk ogląda żółty kartonik za faul w środku pola!

• Pora na awizowaną przeze mnie zmianę!

• Do zmiany szykuje się Filip Piszczek, ten wejdzie za zdobywcębramki, Dawida Janczyka, wcześniej jednak strzrału po ziemi spróbował Kuźma, Golik pewnie złapał piłkę!

• Kolejna okazja gospodarzy, Trochim oddaje strzał z ostrego kąta w polu karnym po podaniu Kuźmy, jednak z szansy nici, bowiem defensor wybił piłkę poza pole karne!

• Pierwsza okazja, Baran zagrywa do Aleksandra, jednak zamiary wyczuł Golik!

• Wracamy do gry, Rozwój od środka!

• Przed startem II połowy, na boisko za Adriana Danka wchodzi Szymon Kuźma!

• W przerwie doszło do licytacji kilku koszulek, z której koszt w całości został przeznaczony na pomoc chorej Martynce!

• Koniec 1. połowy. Do przerwy Sandecja prowadzi 1:0, widzimy się po przerwie (pierogi czekają)!

• 1 minuta doliczona do czasu gry!

• Wróbel z rzutu wolnego z lewej strony, Trochim wybija piłkę z pola karnego, po chwili ten sam gracz wkręca piłkę z tej samej strony, Gliwa pewnie chwyta piłkę!

• Sandecja wraca do gry, wiszącą piłkę w pole karne z prawego skrzydła zagrywa Janczyk, ta ląduje w rękach Golika!

• Okazja Rozwoju, Kun w polu karnym strzela z woleja, za słabo, by pokonać Gliwę!

• Dudzic oddaje strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony, piłka poszybowała ponad bramką!

• TROCHIIIIIIIM! Kapitalny strzał zza pola karnego, piłkę na swoje lewo paruje Golik! Już mogło być 2:0!

• JANCZYYYYYYYYYYYYK I 1:0!!!!!! Świetne podanie sprzed pola karnego od Aleksandra, tam zawodnik z numerem 9 wykonał zwód, mylący bramkarza, i uderzył finezyjnie w długi, lewy róg bramki!

• Tomasz Wróbel przebiegł do środka boiska jakieś 15 metrów, po czym długim podaniem szukał Kuna, jednak w porę wślizgiem a'la Neuer sytuację "wyczyscił" Gliwa!

• Danek z prawej strony w pole karne, tam do piłki najpierw nie sięgnął Aleksander, potem lekko dotknął ją Janczyk, by na koniec Dudzic oddał zablokowany strzał!

• Wracamy do gry!

• Pora na przerwę na uzupełnienie płynów!

• Kombinacyjna akcja, wymiana piłki między Aleksandrem a Dankiem, ten ostatni jednak wykonał zbyt mocne ostatnie podanie!

• Na trybunach pojawił się transparent z hasłem "Arek Aleksander, dziękujemy za wszystko!", godne uczczenie tego doświadczonego zawodnika!

• Słaby z lewej strony dośrodkowuje do Tochima, ten głową obok prawego słupka!

• Dudzic podaje w pole karne do Janczyka, piłkę przejmuje jeden z defensorów!

• Dośrodkowanie z lewej strony, źle w piłkę głową trafił Janczyk, i ta poleciała obok bramki!

• Po raz kolejny Bartków w pole karne, tym razem piłka w rękach Golika!

• Aleksandeeeeer! Podanie w uliczkę od Bartkowa, strzał na długi, lewy słupek, piłka niewiele obok bramki!

• Długa piłka na Trochima, po raz kolejny w polu karnym pewnie interweniuje Kopczyk!

• Po raz kolejny dośrodkowuje Bartków, na miejscu Kopczyk wybija piłkę głową poza pole karne!

• Dośrodkowanie Bartkowa w pole karne z prawej strony, do piłki nie dopadł Janczyk, zabrakło kilku centymetrów!

• Pierwsza okazja Sandecji, Aleksander popędził kilkadziesiąt metrów do pola karnego, wykonał tam kilka zwodów, ale defensor gosci ostatecznie górą!

• Od środka rozpocznie ekipa gospodarzy, grająca od lewej do prawej, sędzia Lizak gwiżdże, i startujemy z naszą podróżą do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze tylko 5 minut do pierwszego gwizdka, przed startem meczu, Arkadiusz Aleksander odbierze Tarczę Herbową "Zasłużony Dla Miasta Nowego Sącza", oprawa iście efektowna, zawodnik zostaje przywitany pięknym szpalerem, szkoda, że Państwo tego nie widzą!

• Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Michał Szeliga, Bartłomiej Kasprzak, Szymon Kuźma, Matej Nather, Filip Piszczek

Rozwój: Bartosz Soliński, Dawid Domański, Piotr Barwiński, Robert Tkocz, Filip Kozłowski, Kamil Adamczyk, Sebastian Gielza

• Jeszcze przed startem spotkania zapraszam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

• Na trybunach stadionu przy ulicy Kilińskiego powoli przybywają grupy dzieci, świętujących wcześniej dzień dziecka, poprzez atrakcje, zorganizowane przez klub.

• W niedzielne, słoneczne popołudnie, na spotkanie pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Rozwojem Katowice zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński, z nadzieją, że doczekamy się niesamowitych emocji w ostatnim boiskowym starciu Arkadiusza Aleksandra.