Siatkarki Moreny Miastko na turnieju w Gdańsku (ZDJĘCIA)

Andrzej Gurba
W Gdańsku odbyły się otwarte mistrzostwa Trójmiasta w minipiłce siatkowej dziewcząt rocznika 2009 i młodszych. Morena Miastko zajęła siódme miejsce. Morena

W turnieju rywalizowało 16 drużyn z województwa pomorskiego (na początku trzy grupy). – Morena grała w grupie B. W pierwszym spotkaniu nasze zawodniczki pokonały drużynę z Człuchowa 15:10. W drugim spotkaniu dziewczęta przegrały z faworytkami i zwyciężczyniami turnieju, czyli z drużyną z Kwidzyna, 11:15. W trzecim spotkaniu nasza drużyna wygrała z drużyną z Gdyni 15:9. W ostatnim spotkaniu grupowym przegraliśmy z Gdańskiem 16:17 – mówi Waldemar Żurawik, trener Moreny Miastko.

W finale B drużyna z Miastka wygrała trzy swoje spotkania, zajmując w turnieju siódme miejsce. - Trochę szkoda, że wylosowaliśmy tak silną grupę. W innym układzie mogliśmy walczyć o podium. Ogólnie jestem zadowolony z gry moich zawodniczek - oznajmia Waldemar Żurawik.

Morena grała w składzie: Paulina Jackowska, Lena Brodzińska, Hanna Roszczak, Martyna Gawrońska.